Prieš tris mėnesius dalyvaudama televizijos projekte „Delfinai ir žvaigždės“ šokėja bei atlikėja Ingrida Kazlauskaitė laikinai gyveno Klaipėdoje ir ne tik rimtai ruošdavosi pasirodymams su delfinais, dalyvavo įvairiose drabužių fotosesijose, bet ir įrašė naują dainą „Nebijok“. Dainos tekstą ir muziką sukūrė Andrius Borisevičius – talentingas, populiarių lietuviškų hitų, tokių kaip „Lašeliai“, „Aš širdyje labai myliu savo mamą“, autorius, kurio kūrinius atlieka garsiausi Lietuvos atlikėjai.

 

Ingrida Kazlauskaitė

 

Ingrida tiesiog dievina jūrą. Jos ošimas merginą nuramina, įkvepia kurti ir svajoti. Todėl sužinojusi apie delfinų trenerio, su kuriuo ruošdavosi pasirodymams, Mariaus Bagdonavičiaus hobį  – kurti trumpus vaizdo įrašus bei fotografuoti, pasiūlė užfiksuoti gražiausias akimirkas praleistas prie jūros, kad grįžusi į Vilnių galėtų šildytis jaukiais prisiminimais. Taip gimė dainos „Nebijok“ muzikinis filmukas. Filmavimas vyko kovo mėnesį, o Baltijos jūra tuo metu buvo šalta kaip ledas, Ingrida jautėsi kaip karštą vasaros dieną.

 

_DSC9959

 

„Filmavimo metu buvo gera jaustis laisvai. Nebijojau būti valiūkiška ir vaikiška, bėgiojau besiplaikstančiais plaukais ir basa… Jaučiausi kaip vaikystėje: buvau savimi – tokia Ingrida, kokia iš tiesų ir esu! Džiaugiuosi, kad filmuke užfiksuotos tikros, nesurepetuotos ir nesuvaidintos emocijos. Tokios, kokios mane užlieja prie jūros… Kai girdžiu jūros ošimą – jaučiuosi laiminga ir laisva, kaip dainoje – „Už debesų ir tolių, kur viskas tarsi Rojuj“, – dalijosi įspūdžiais Ingrida.

Ingrida Kazlauskaitė

Nuotraukos Mariaus Bagdonavičiaus

 

Dainos pasiklausyti galite čia: