Prieš įsijungiant ryškiausioms televizijos šviesoms ir kameroms užkulisiuose verda visai kitoks gyvenimas, nei žiūrovai galėtų įsivaizduoti. Išskirtinis grimas, repeticijos, nuovargis, pokštavimai ir intrigos – tokia televizinės virtuvės kasdienybė. O kur dar kuriozinės situacijos, kurių niekas nespėja užfiksuoti.

 

2tv M

 

„Pamatysite tai, ko dar niekados nematėte“, – šį ketvirtadienio vakarą 2TV laidos „Monikos užkulisiai“ intriguos aktorius Valentinas Kirejevas.

 

Dar šią vasarą startavusi necenzūruota LNK.lt komedija „Muilodrama“ žiūrovams leido pasinerti į geriausių Lietuvos aktorių vaidybą bei satyrą. Televizija satyrai yra puiki vieta, kur slypi begalės stereotipų ir paslapčių.

 

2tv Mon

 

„Televizija yra labai plati sąvoka, kuri labai daug apima. O šis serialas vos per keliolika serijų sukoncentruoja viską į tai, kas vyksta televizijoje. Tikiuosi, kad mūsų serialas suveiks taip, kaip ir pasaulyje žinomo serialo „Queen‘s Gambit“, ir tiems, kurie net nežino jokių televizijos užkulisių, jiems bus įdomu žiūrėti, kaip viskas vyksta“, – apie serialą 2TV laidoje „Monikos užkulisiai“ kalbės D. Siaurusaitis.

 

Išskirtinėje laidoje išvysime ne tik pagrindinių serialo aktorių bei režisierių interviu, bet pamatysime ir kviestines žvaigždes, kurios sutiko seriale suvaidinti pačios save. Laidų vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei atiteko išskirtinė scenarijaus dalis. Vedėjai teko save suvaidinti muštynių scenoje.

 

2tv Monik

 

„Man labai patiko! Smūgis iš rankos, o tada toks stiprus knock-down iš kaktos. Supratau, kad visa tai galiu. Realybėje to atlikti niekada gyvenime nėra tekę, bet dabar tikrai žinosiu kaip“, – įspūdžiais dalinsis R. Mikelkevičiūtė.

 

Naujojo 2TV sezono naujiena „Monikos užkulisiai“ ir jos laidos vedėja M. Maluškaitė, parodys, kaip vyksta pasiruošimas filmavimo aikštelėje bei kokios emocijos filmavimų metu užvaldo žinomus žmones.

 

2tv Monikos

 

Išskirtinius interviu su pramogų pasaulio atstovais bei netyčia užfiksuotus kadrus užkulisiuose, kuriuose bus net apsinuoginusių žvaigždžių, išvysite jau šį ketvirtadienio vakarą, 22 val., tik per 2TV.