Naujajame LNK sezone startuos pramoginis žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“, kuriamas pagal tarptautinį formatą „Hollywood Game Night“. Naująjį humoro šou ves žiūrovų numylėtiniai, karščiausi vakarėlių liūtai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius – visiems puikiai pažįstami Radistai.

 

JONAS_ROLANDAS

 

Neretai eterio chuliganais pavadinami Radistai džiaugiasi tapę naujos laidos „Geriausi mūsų vakarai“ vedėjais. „Mums be galo patinka laidos formatas, nes galėsime daryti tai, ką geriausiai mokame – švęsti ir linksmintis. O labiausiai džiaugiamės dėl to, jog filmavimai vyks ne kur kitur, o mūsų privačioje sodyboje, kur vyksta geriausi ir ilgiausi vakarėliai Lietuvoje”, – juokiasi Jonas su Rolandu.

 

radistai_president

 

Laidos vedėjai kiekvieną savaitę į namus įsileis šešias šalies garsenybes ir du niekam nežinomus veidus, kuriuos kvies kovoti tarpusavyje komandomis. Jauki ir šilta atmosfera besirungiančius garsenybių gerbėjus privers jaustis esant vakarėlyje kartu su geriausiais draugais. Patogiai įsitaisiusios Lietuvos žvaigždės ir ištikimiausi gerbėjai studijoje žais linksmus ir nesudėtingus žaidimus, kurie neabejotinai nustebins ir prajuokins tiek dalyvius, tiek LNK žiūrovus.

 

„Jonas jau skaldo malkas židiniui, o aš rūpinuosi svečiais – siuntinėju kvietimus visiems mūsų bičiuliams, pažįstamiems ir kolegoms, su kuriais susipažinom vesdami radijo ir TV laidas. Jų tiek daug, kaip visų nepamiršti?“ – paklaustas, kaip ruošiasi naujam LNK šou, pasakoja Radistas Rolandas.

 

Vos prieš trejus metus JAV pradėtas rodyti „Hollywood Game Night“ pritraukė milijonus gerbėjų visame pasaulyje, taip pat laimėjo ne vieną prestižinį apdovanojimą, tarp jų ir „Emmy“. Žaidimo formatą įsigijo žiūrimiausios Kanados, Prancūzijos, Ispanijos, Rusijos ir kitų didžiųjų šalių televizijos.

 

Šou „Geriausi mūsų vakarai“ naujajame LNK sezone paprastam žiūrovui leis sudalyvauti Radistų vedamuose vakarėliuose kartu su savo mylimiausiomis žvaigždėmis. Čia juokas, neįpareigojantys ir linksmi žaidimai, spontaniškos pramogos – varomoji vakaro energija.

 

Karščiausias žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ – jau greitai per LNK.

 

„Geriausi mūsų vakarai“ anonsas: