Televizijos laidų prodiuseris Andrius Urbanavičius, neseniai atšventęs 40-ąjį gimtadienį, sulaukė netikėtos dovanos, kurią jam parengė ir per „Lietuvos ryto“ televizijos laidą „Muzikiniai sveikinimai“ ištransliavo draugai, artimieji bei būrys garsenybių. „Lietuvos ryto“ televizijos laidų „Muzikinės kovos“, „Auksinė daina“, „Partizanų keliais“, „Muzikiniai sveikinimai“ ir kitų televizijų laidų prodiuseris maloniai nustebo, kai praėjusį šeštadienį Andriaus žmona kosmetikos firmos „Driu Beauty“ įkūrėja Indrė Urbanavičienė pasodino jį prie televizoriaus ir paprašė pažiūrėti jam skirtą sveikinimą.

 

!cid_4CF75344-F4AD-4221-95D2-AFA1C6C4BFE3 (Small)

 

Laidai įpusėjus „Muzikinių sveikinimų“ vedėja Vaiva Mainelytė pranešė, kad dabar nuskambės sveikinimas Andriui Urbanavičiui, švenčiančiam keturiasdešimtmetį. Laidos vedėja patetiškai perskaitė kelias tradicines eilutes sveikinimo teksto apie ilgą gyvenimo kelią ir plaukus, nubarstytus šarma, o tada juokdamasi nuramino jubiliatą, kad tai ne tas tekstas, kurį jam siunčia artimieji ir draugai.

 

!cid_A8E387AC-AFBC-4F16-A2D3-B7745D25B39A (Small)

 

Vaizdo sveikinime, kurį sukūrė būrys A. Urbanavičiaus artimųjų ir kolegų, skambėjo šilti žodžiai ne tik nuo prodiuserio šeimos bei draugų, bet ir nuo dainininko, „Muzikinių kovų“ vedėjo Deivio su laidos partnere Marija Silickaja-Šmatavičiene, „Patrulio“ Algio, Ironvyto, Juozo Liesio, Pauliaus Šinkūno, Ramūno Cicėno. Visi jie atsiuntė sveikinimus iš ten, kur tą dieną buvo. O štai Asta Valentaitė nepatingėjo ir įrašė sveikinimą net iš Indijos, kur, sprendžiant iš vaizdo įrašo, šiuo metu atostogauja paslaptingoje ramybės oazėje ir atgauna dvasines bei fizines jėgas.

 

Paaiškėjus, kad tokią staigmeną suorganizavo žmona ir kolegos, A. Urbanavičius nesulaikė ne tik džiaugsmo, bet ir ašarų. „Viskas nublanko prieš šiandieninį sveikinimą… trūksta žodžių… nežinau, ar dėl amžiaus, ar šiaip iš sentimentalumo, bet žiūrėjau su šypsena ir ašarom. AČIŪ Jums visiems“, – savo socialinėje paskyroje parašė prodiuseris, neslėpdamas po malonaus šoko užplūdusių jausmų.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.