Kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“, kuris eteryje nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21.00 val., aktoriams filmavimo aikštelėje tenka ne tik gerkles laidyti ar juoką valdyti, bet ir… kišti nagus prie ugnies. Pašėlusią Ugnę vaidinanti aktorė Agnė Šataitė neslepia išgyvenusi panišką baimę, kai jai teko padegti dūminę „šaškę“.

 

Pastarąjį šeštąjį „Moterys meluoja geriau“ sezoną Ugnė, kaip ir jos tėvas Marijus (akt. Ramūnas Rudokas), atsidūrė prie suskilusios geldos. „Ji viską prarado, nieko nebeturi, tačiau bando išsisukti iš keblios padėties. Bet bandydama ji patenka į įvairiausias nepavydėtinas situacijas“, – kultinio TV3 serialo scenarijaus vingius pasakoja A. Šataitė.

 

Aktorė juokiasi, kad išbandymų tenka ne tik jos vadinamai herojei, bet ir jai pačiai. „Didžiausias man kliuvo išbandymas, kai Trakų rajono sodyboje teko uždegti dūminę „šaškę“. Buvo panikos, bet susitvarkėme, – neslepia A. Šataitė. – Beje, pagal scenarijų turėjome dūmais pagąsdinti Medą, tačiau išgąsdinome ir tikruosius sodybos kaimynus. Jie pademonstravo pilietiškumą – vos pamatę dūmus iškvietė ugniagesius, o netrukus ir patys atbėgo žiūrėti, kas dedasi.“

 

Laimei, „Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelėje ugniagesių pagalbos neprireikė. Išgirdę, kad tai – viso labo TV3 serialo filmavimas, kaimynai lengviau atsikvėpė ir atšaukė gaisrinę. Kokie nuotykiai laukia pašėlusios Ugnės šeštajame „Moterys meluoja geriau“ sezone? Atsakymai aiškėja TV3 eteryje pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val.

 

„Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!