„Žmona kiekvieną dieną prašo mano autografo! Deja, dažniausiai tai būna šildymo, naujo automobilio ar prabangių kailinių sąskaitos“, – juokauja charizmatiškasis TV3 televizijos ir radijo laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis. Jau sausio 3-ąją, ketvirtadienį, 20.00 val. pirmojoje 2013-aisiais laidoje „Patys pačiausi“ auksines frazes ištars ne tik jis, bet ir televizijos grandai Džiugas Siaurusaitis ir Algis Ramanauskas.

 

Naujausia gyvenimo būdo laida „Patys pačiausi“ bus skirta geriausiems ir garsiausiems Lietuvos humoro grandams – trijulei šmaikščių vyrų, iki ašarų prajuokinančių televizijos žiūrovus.

 

„Juokauti su Mindaugu ir Algiu yra labai lengva. Jie labai talentingi, todėl šmaikštūs juokeliai iškart sukasi ant liežuvio galo“, – šypsosis TV3 televizijos laidų vedėjas, filmų įgarsintojas ir kultiniame seriale „Moterys meluoja geriau“ linksmuolį Kostią įkūnijantis Dž. Siaurusaitis. Vyras prisipažins: „Visose gyvenimo situacijose įžvelgiu juokingų dalykų, net ir pačiose rimčiausiose.“

 

Laidos vedėjai Asta Valentaitė ir Mantas Petruškevičius praskleis ir garsių Lietuvos vyrų asmeninio gyvenimo uždangas. Kaip Dž. Siaurusaitis tapo humoristu? Kokia didžiausia A. Ramanausko svajonė?

 

TV3 televizijos internetiniame puslapyje, rinkdami patį pačiausią humoristą, žiūrovai atidavė daugiau nei 100 000 balsų. Kuris sulaukė daugiausia dėmesio? Išskirtinai linksmas vakaras su Dž. Siaurusaičiu, A. Ramanausku ir M. Stasiuliu tik laidoje „Patys pačiausi“ per TV3.

 

Visas praėjusias „Patys pačiausi“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/patyspaciausi.

 

„Patys pačiausi“ – ketvirtadieniais 20.00 val. tik per TV3!