„Drąsi ir stipri moteris, verslininkė, trijų vaikų mama Ilma Žilienė (42), skaudžia patirtimi sutiko pasidalyti tiesioginėje laidoje „Moterų balsas. Dabar“. Laidos studijoje, kaip ir kiekvieną trečiadienį, bus nagrinėjamos skaudžios, į neviltį varančios temos, aptariamos stiliaus, madų naujienos ir tai, kas dedasi socialiniuose tinkluose.

 

ILMA_ŽILIENĖ

„Savo laidoje kiekvieną trečiadienį kalbinsime daug pasiekusias, drąsias moteris, kurios nebijo dalytis išgyvenimais“, – sako laidos vedėja Natalija Bunkė (35). Ar išdrįs ji laidoje prisipažinti apie naująją meilę, apie kurią šiomis dienomis ūžia visas internetas?

 

„Moterims rūpi kasdieninis gyvenimas, užtat mes norime dalytis tikromis istorijoms“, – sako laidos vedėja Laima Tamulytė-Stončė (37). Ji laidoje pristatys užsispyrusią ir drąsią televizijos žurnalistę Rūtą Janutienę, kuri savo kelyje nepaiso jokių kliūčių. Rūta papasakos, kodėl į policininkų apklausas nešasi filmavimo kamerą.

 

„Neabejojame, kad garsiai kalbėdamos apie nepriimtinus dalykus mes galime keisti visuomenės požiūrį“, – įsitikinusi trečioji laidos vedėja Edita Užaitė (36).

 

Kokiomis naujienomis „Moterų balse“ pasidalys Donatas Montvydas? Kokių triukų parodys Šakių cirko mokyklos auklėtinė ir cirko artistų Januševičių dinastijos atstovė Erika Januševičiūtė? Kokią taikliausią frazę iš interneto ištrauks laidos vedėjos ir kokią sąmokslo teoriją jos atskleis tiesioginiame eteryje? „Moterų balsas. Dabar“ – jau šį trečiadienį 20.30 val. tiesiogiai per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Moterų balsas“ – trečiadieniais  20.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.