„Muzikiniame iššūkyje“ grupės „Naujosios pupytės“ narė Monika Šedžiuvienė priėmė dar vieną iššūkį susiburti į naują duetą – šį kartą uždainavusi su Tadu Juodsnukiu pasirodymą pupytė atliks lovoje. „Džiaugiuosi savo scenos partneriu. Labai fainas, šiltas žmogus. Tikrai manau, kad neblogai sutariame. Kažkiek turime bendro. Vienodai kvanktelėję, tiek jis, tiek aš. Tai tas manau yra pliusas“, – apie naują partnerį muzikiniame šou pasakos Monika. Poros pasirodymas „Muzikiniame iššūkyje“ – jau šį šeštadienio vakarą 19:30 per BTV.

 

Luko_Kodzio_nuotr_1

 

„Muzikiniame iššūkyje“ kiekvieną savaitę pasirodo vis kiti duetai, kurie burtų keliu išsitraukia dainą ir lokaciją. Naujai suburta M. Šedžiuvienės ir T. Juodsnukio pora atliks O. Vyšniausko kūrinį „Mažyte mano“, o jų vieta – miegamasis. „Mes dainuosime lovoje, – juoko nesulaikys Monika. – Labai mėgstu pamiegoti ir dar ilgai. Tai aš miegosiu, o Tadas galės dainuoti.“ Dainininkas T. Juodsnukis šį šeštadienio vakarą negailės gražių žodžių kalbėdamas apie naują scenos partnerę: „Žiauriai daug bendro, mums labai linksma. Ji labai graži, man viena gražiausių… Daina labai romantiška, Monika labai graži, aš nelabai, kažką bandysime gvildenti.“

 

Luko_Kodzio_nuotr_2

 

Tiesa, atlikėjas atskleidė, kad pasirodymą miegamajame įsivaizdavo kiek kitaip. „Na, matot, Monika iš karto nori į lovą. Aš tai, pavyzdžiui, norėčiau miegamajame pavalgyti pusryčius ramiai, pažiūrėti kokį filmą. Mano ta romantika visiškai kitokia, nei nori Monika“, – juoksis Tadas. Vaikinas papasakos, kad jį ir Moniką sieja vienas bendras bruožas: „Aš visada ateidamas į naują bendruomenę kažkaip pajuokauju. Monika buvo pirma, kuri sureagavo. Pagalvojau: „negi pupytė supranta bajerius?“. Aš pamačiau, kad ji yra labai savas žmogus.“ Monika taip pat pagirs Tado humoro jausmą: „Suprantame vienas kito juokus. Tikiuosi, kad tie „hihi, haha“ nepakenks mūsų pasirodymui.“ T. Juodsnukio ir M. Šedžiuvienės pasirodymas lovoje – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

 

Luko_Kodzio_nuotr_3

 

Luko Kodžio nuotraukos