Pavasarį ne tik gamta prisikelia naujam gyvenimo ciklui. Gyvenime pasitaiko netikėčiausių situacijų. Kai kuriems žmonėms tenka patiems patirti, ką reiškia mirti ir prisikelti iš mirties. Ko gero, tokia patirtis skatina vertinti kiekvieną šio gyvenimo sekundę…

 

Walteris Williamsas buvo laikomas mirusiu, kai Misisipės slaugos namų darbuotojai vyro kūną patalpino į specialų maišą. Praradęs sąmonę vyras po kiek laiko atsibudo ir suprato, kad yra įkalintas lavonų maiše ir laukia savo eilės laidojimo namuose. Senolis pradėjo smarkiai spardytis, kad jį pastebėtų ir išlaisvintų šarvojimo biuro darbuotojai.

 

78-erių metų vyras neva mirė 2014 metų vasario 26-osios naktį savo namuose Centrinėje Misisipėje (JAV), nes vietinis koroneris neaptiko pulso. Buvęs ūkininkas ir išsilavinimo sektoriaus darbuotojas buvo nedelsiant nugabentas į laidojimo namus ir artimieji pradėjo gedėti. Po kelių valandų darbų vykdytojai jau buvo pasirengę balzamuoti kūną. Tada jie ir pastebėjo, kad vyras maišo viduje pradėjo spardytis ir draskytis. Darbuotojai akimirksniu išlaisvino vyrą ir nugabeno į ligoninę.

 

Įvykį koroneris, konstatavęs W. Williamso mirtį, apibūdino vienu žodžiu: „Stebuklas“. Nors vyras yra labai silpnas, tačiau artimiesiems teigė, kad labai džiaugiasi išvengęs mirties.