„Esu išskirtinė, nebijau būti ryški, demonstruoti drąsių šukuosenų. Yra dalyvių, kurie bijo išsišokimų, o aš nebijau nei savo amžiaus, nei įvaizdžio“, − prieš muzikinę dvikovą sakė šešiolikmetė atlikėja Milita Daikerytė.

 

Pasitikinti savimi, žinanti, ko nori ir nebijanti to parodyti – tokia Milita pasirodo viešumoje. Tokią ją pažįsta ir „Lietuvos balso“ žiūrovai. Kaip tik jie šį šeštadienį taps ir M. Daikerytės ašarų liudininkais.

 

Susigrumti dėl išlikimo Merūnas Vitulskis Militai parinko taip pat jauną, mažiau žinomą, daug ramesnę, tačiau taip pat stipraus vokalo savininkę Miglę Šidlauskaitę.

 

„Jūs panašios išvaizda ir amžiumi, bet labai skirtingos balsais. Miglė – aksominė, o Milita – energinga ir provokuojanti. Labai nekantrauju išgirsti, kaip toks jausmingas kūrinys – „Hallelujah“ –  suskambės jūsų muzikinėje dvikovoje“, − intrigavo Merūnas.

 

„Mano ginklas – nuoširdumas“, − žengdama į ringą sakė septyniolikmetė M. Šidlauskaitė.

 

Tuo tarpu M. Daikerytė ir toliau demonstravo geležinį pasitikėjimą savimi ir prisipažino, kad visiškai nesijaudina. Dainininkių pasirodymas suskambėjo taip neprilygstamai, kad žadą prarado ne tik visa salė, bet ir mokytojai.

 

„Galvojau, kad geresnių už Militą dar reikėtų paieškoti, tačiau šįvakar Miglė visus tiesiog apstulbino“, − merginų atlikimą komentavo Katažina Nemycko.

 

„Toks jausmas, kad du angeliukai perbėgo per širdį. Nuostabu. Gaila Merūno, kuriam šįvakar teks užsidėti Liuciferio ragus ir su vienu iš šių angelų atsisveikinti“, − kolegą užjautė Arūnas Valinskas.

 

Kodėl muzikinės dvikovos pabaigoje pravirko Milita, kurią iš jaunųjų dainininkių pasirinko M. Vitulskis ir, žinoma, kaip „Lietuvos balso“ scenoje skambėjo garsioji „Hallelujah“, pamatysime jau rytoj 19.00 val. per LNK.

 

Akimirka iš Miglės ir Militos pasirodymo: