Jau tris mėnesius prabangiame Taujėnų dvare gyvena Radži ir jo nuotakos. Kartkartėmis ten lankosi svečiai. Kiekvienas svečias – staigmena, nes niekada negali žinoti, kokias užduotis jis parengs realybės šou „Radži ieško žmonos” dalyvėms.

 

„Žinau, kad dauguma jūsų jaučiatės labai seksualios. Tuoj patikrinsim, ko iš tikrųjų jūs vertos”, – tarė į svečius atvykusi sekspertė Milda Bartašiūnaitė. Merginoms beliko spėlioti – kokia tai bus patikra ir kuo ji baigsis.

 

„Jau maniau, kad visoms reikės išsirengti, sustoti į eilę ir lygintis tarpusavyje”, – sakė neseniai į realybės šou „Radži ieško žmonos” sugrąžinta Inesa. Spėjimas buvo visiškai klaidingas. Mat, kaip sako Milda, seksualiausias yra moters protas. Būtent intelektą Milda ir tikrino.

 

Kas yra „Kamasutra”? Kelintu savo įsakymu Dievas draudžia paleistuvauti? Koks lietuvių dievukas globojo seksualinius santykius? Milda merginoms pateikė daugybę panašių klausimų ir tikrai ne į visus buvo atsakyta. Seksualių protų mūšis baigėsi taip: nugalėjusios panelės gavo malonią staigmeną, o kitos – lytinio švietimo paskaitą.

 

Šeštadienį realybės šou „Radži ieško žmonos” pamatysite, į kokias aistras ir rietenas pavirto protų kovos. Kovota buvo aršiai tikrąja to žodžio prasme – Nijolė ir Daiva netgi susimušė!