Visais laikais viso pasaulio gyventojai patyrė tuos pačius širdies skausmus bei troškimus kaip ir dabar. Nors šiandien daugelis vienišių meilės ieško per programėles, tačiau tikėjimas magija bei burtais taip pat gali prisidėti prie širdies problemų sprendimo. O meilę rasti padedančių burtų išties apstu.

 

Šokiruojanti istorijaMagic,Composition,With,Pink,Candle,,Crystals,,Pagan,Bag,And,Flowers.

 

Manoma, kad meilės burtai atsirado Artimuosiuose Rytuose maždaug 2200 m. pr. Kr. Visgi tuo pačiu laikotarpiu burtų naudojimas meilei pritraukti užfiksuotas ir senovės Egipte. Panašios magiškos praktikos buvo paplitusios senovės Graikijoje, Romos imperijoje ir germanų gentyse. Galimybė pritraukti meilę burtais viliojo net renesanso laikų žmones. XX–XXI a. meilės burtams gyvybės vėl įkvėpė popkultūra. Visgi meilės burtai – daugiau nei pramoga. Tikima, kad jie gali ir pradėti, ir nutraukti santykius, išspręsti neištikimybės problemą.

 

Nors senovėje magija buvo neskatinama ir kartais už jos naudojimą net baudžiama, ji vis tiek klestėjo. To įrodymas – išlikę graikiški magiškieji papirusai. Tai savotiškas stebuklingų ritualų „pasidaryk pats“ vadovas, siūlantis tokių problemų kaip surasti vagį, meilę, išlaikyti ramybę, išgydyti karščiavimą ir demonišką apsėdimą, sprendimus. Atsižvelgiant į poreikį, žmogus galėjo rinktis paprastus ar sudėtingesnius burtus, kurie galėjo ne tik priversti auką patirti geismą, bet ir desperaciją. Vienas burtų įvardijamas kaip „nenugalimas meilės žavesys“. Nelaimingas įsimylėjėlis žuvies krauju ant asilo odos turėjo užrašyti burtažodžius. Tikėta, kad magiški žodžiais iškvies demonus. Odos skiautė vėliau susukama, aprišama vikiu (žoliniu augalu rausvais žiedais) ir paslepiama neseniai nugaišusio šuns snukutyje. Tuomet lieka tik demono, kuris išpildys burtus atlikusio asmens prašymą.

 

Kaip veikia meilės burtai?

 

Minėtas senovinis ritualas atrodo ne tik sudėtingas, bet ir gąsdinantis. Juk pagalbos prašoma tamsiųjų jėgų. Kai kurie žmonės ir anksčiau manė, o kiti ir dabar tiki, kad nedera naudoti meilės burtų. Mat tai neetiška, nes atimama laisva žmogaus valia. Tačiau viskas priklauso nuo buriančiojo ketinimų. Jei trokštama susilaukti tikros ir ilgalaikės meilės niekam nekenkiant, nereikia dėl nieko jaudintis. Magiškieji burtai veikia naudojant pagrindinę magiškos nuorodos koncepciją. Tai reiškia, kad į burtų atlikimo ritualą turi būti įtrauktas tam tikras metaforinis vaizdas ar objektas, susijęs su tuo, kam skirtas burtas. Pavyzdžiui, jei norite, kad pažįstamas asmuo jus įsimylėtų, tuomet ritualui svarbu turėti jo nuotrauką arba užsirašyti jo vardą ant specialaus popieriaus lapo kartu su atitinkamais simboliais. Tai, kas iš tikrųjų priverčia burtus veikti, vadinama ketinimų galia arba gebėjimas susikoncentruoti į tai, ko norite, kad minčių energija pradėtų veikti išoriniame pasaulyje ir įgyvendintų tai, ką įsivaizdavote. Tai, ko prašote, turi derėti su pasauliu, kuriame gyvenate. Jei burtai sukuria nenatūralią ar neharmoningą situaciją, tai arba jie žlugs, arba pasaulis atitinkamai prisitaikys ir viskas, ką pareiškėte, gali netikėtai virsti prakeiksmu.

 

Traukos burtai

 

Šio burto tikslas – įžiebti kibirkštį tarp dviejų žmonių ir atkreipti simpatijos dėmesį. Reikalingos medžiagos: geltona arba rožinė žvakė, šiek tiek rožių arba jazminų eterinio aliejaus. Burto naudojimas: ant žvakės išraižykite savo vardą. Po juo išraižykite širdelę su pliusiuku (+). Po širdimi išraižykite klaustuką (?). Patepkite žvakę aliejumi. Jaunaties naktį saugiai uždekite žvakę ant palangės. Prieš tai skirkite kelias minutes trumpam ritualui, kad sutelktumėte savo ketinimą į meilės tipą ir partnerį, kurį norite pritraukti šiuo meilės burtu. Pagalvokite apie tai, ar norite kažko atsitiktinio ar rimto, taip pat apie savybes, kurių trokštate iš partnerio. Trumpą meditaciją užbaikite trumpu prašymu: „Su šiuo meilės burtu išgirsk mano poreikį, kad partneris mane brangintų ir vertintų.“ Leiskite žvakei visiškai sudegti. Nuo kitos dienos ir ateinančią savaitę kiekvieną kartą, kai išeisite į lauką, tepkite ant riešų aliejų, kurį liejote ant žvakės.

 

Maišelis romantikai palaikyti

 

Maišelis gaminamas susiuvant du mažus muslino lakštus ir pripildant jį žolelių ir /arba gėlių. Taip pat galima naudoti jau pagamintą maišelį su virvele. Reikalingos medžiagos: mažas rožinis, baltas arba auksinis maišelis su raišteliu, 6 raudoni arba rožiniai rožių žiedlapiai, keli lašai levandų eterinio aliejaus, gabalėlis cinamono lazdelės, gabalėlis rožinio kvarco. Buriamasi tik penktadienį (Veneros dieną) augančio Mėnulio metu. Burto naudojimas: sudėkite nurodytas priemones į maišelį ir užriškite. Tada susiraskite ramią vietą meditacijai. Stenkitės sutelkti dėmesį į tai, kokiomis gilesnėmis savybėmis turėtų pasižymėti asmuo, ne tik į jo patrauklumą ar finansines galimybes. Kai jaučiate, kad turite aiškų supratimą, kokio partnerio trokštate, ištarkite šiuos žodžius: „Šią Veneros dieną atnešk man meilę, kas matys manyje, o aš juose, apie ką mes galvojame.“ Dabar, kai maišelis užburtas, visą savaitę nešiokitės su savimi arba pasidėkite po pagalve, kad šis meilės burtas veiktų.

 

Taro kortos meilei prišaukti

 

Taro kortų galia taip pat praverčia, kai kalbama apie burtų naudojimą. Reikalingos medžiagos: Viena Taro kortų malka, 2 mažos rožinės žvakės, jazminų smilkalų lazdelė, lėkštutė. Burto naudojimas: šį meilės burtą reikia kartoti penktadieniais (Veneros dieną), kol sutiksite ką nors naujo. Jei esate heteroseksualus, išimkite iš malkos Imperatoriaus, Imperatorienės ir 6 taurių kortas. Jei trokštate tos pačios lyties partnerio, pakeiskite Imperatorių į Šventikę arba Imperatorienę į Magą, atsižvelgiant į tai, kad abiejose kortelėse būtų pavaizduota ta pati lytis. Bet kokiu atveju, trečia korta visada turėtų būti 6 taurių, kurių įvaizdis simbolizuoja nepatogų jaudulį, kuris dažniausiai kyla, kai sutinkame potencialų naują mylimąjį. Kortas dėti iš eilės, kad kairėje būtų Šventikė arba Magas, o dešinėje – Imperatorienė arba Imperatorius. 6 taurių korta turi būti per vidurį. Lėkštutę su žvakutėmis ir padėkite prieš 6 taurių kortą. Smilkalų lazdelę galima padėti bet kur šalia kortų ir žvakių. Burtą pradėkite uždegdami smilkalus. Kol jie smilksta, skirkite laiko įsivaizduoti, kokiomis savybėmis turėtų būti apdovanotas partneris. Kai aiškiai pajusite, koks turi būti mylimasis, uždekite žvakes. Kai ir žvakės, ir smilkalai visiškai sudegs, palikite viską iki kitos dienos ryto.

 

Vonios burtai ryšiui sukurti

 

Jei esate įsimylėję, bet simpatija jūsų nepažįsta arba dar nejaučia jums to paties, galite naudoti vonios burtus, kad idėja apie ryšį pasiektų visatą ir jus suartintų. Reikalingos medžiagos: vandens pripildyta vonia, stiklinė karvių pieno, kelių rožių žiedlapių, mėgstamų eterinių aliejų, rožinio kvarco kristalų ir nenaudotų rožinių žvakių kiekvienam vonios kampui. Burto naudojimas: viską įmeskite į vandenį, išskyrus žvakes (jas saugiai uždekite ant vonios briaunų), įlipkite į vonią ir atsipalaiduokite, kartu bandykite įsivaizduoti save ir simpatiją. Po vonios surinkite žiedlapius, leiskite jiems išdžiūti ir laikykite lėkštutėje arba maišelyje.

 

Rožinės žvakės burtai

 

Žvakės – esminė meilės burtų dalis. Jos simbolizuoja dvasingumą ir meilę, negeneruoja jokios neigiamos energijos. Rožiniai žvakių burtai sukuria stiprią magiją. Jei jūsų meilė tyra, o ketinimai aiškūs, rožinės žvakės burtai suteiks trokštamų rezultatų. Reikalingos medžiagos: rožinė žvakė, baltas popieriaus lapas. Burto naudojimas: uždekite naują ir nenaudotą rožinę žvakę, geriausia penktadienio vakarą. Ant lapo užrašykite savo vardą ir kito asmens pavardę. Abu žodžius apibrėžkite apskritimu. Užsimerkite ir įsivaizduokite jus kartu. Sutelkite dėmesį į vaizdą. Įsivaizduokite meilę ir laimę, kuria dalinsitės. 3 sykius pakartokite šiuos žodžius: „Mūsų likimas užantspauduotas. Mes esame vieni, kad ir kaip būtų. Padaryta.“ Stebėkite žvakę, kol ji visiškai sudegs. Jokiu būdu neužpūskite, kitaip sugadinsite burtą. Jei norite prisikviesti stipriausią meilės magiją, kartokite burtą 7 vakarus iš eilės.

 

Autorius Monika Budnikienė