Charakteris – tai lyg mozaika, kuri susideda iš daugybės skirtingų detalių. Kiekvienas veiksmas, pomėgis ir yra tos smulkios detalės, iš kurių susideda mozaika. Nereikia stebėtis, kad pati mėgstamiausia sekso poza gali daug papasakoti apie žmogų. Galbūt net daugiau nei kiti pomėgiai, nes mylintis neretai atsiskleidžia ir užslėptoji asmenybės dalis.

 

Misionieriaus poza – klasikinę sekso pozą kaip mėgstamiausią įvardija švelnūs ir stabilūs žmonės. Toks žmogus yra atviras, nes net ir pačiomis intymiausiomis akimirkomis nenusuka žvilgsnio. Tai poza, kurią mėgsta labai prieraišūs ir ištikimi asmenys. Abiejų lyčių asmenys, mėgstantys šią pozą, neretai būna drovūs, jiems labai svarbus partnerio palaikymas ir padrąsinimas.

 

Raitelės poza – moteris, kurias labiausiai jaudina ši poza, galima būti pavadinti socialiniais drugeliais: jos linksmos, draugiškos ir mėgstančios bendrauti. Tačiau silpnosios lyties atstovėms reikėtų sunerimti, jei ši poza labiausiai patinka jų vaikinams. Nežinia, ar verta tikėti, bet sakoma, kad tokie vyrai yra tingūs ir arogantiški. Gyvenime jie taip pat nori, kad moteris neštų visą atsakomybę.

 

Sekso poza „šuniuku“ labai patinka valdingiems vyrams, kurie mėgsta, kad jų partnerė jiems paklustų. Tai nėra labai romantiška poza, nes mylimieji negali stebėti tiesioginių reakcijų, atsispindinčių veide. Tai logiškai mąstančių, savimi pasitikinčių, atvirų žmonių mėgstamiausia poza. Jie tiesiog mėgaujasi gyvenimo teikiamais malonumais.

 

Šaukštelio poza – viena intymiausių, tačiau ją mėgstantys vyrai kartais yra pernelyg savininkiški. Taip pat ši poza išduoda, kad tokiems žmonėms reikia labai daug dėmesio. Jie nori, kad jais rūpintųsi. Kartais tai būna ženklas, įspėjantis apie žemą savivertę.

 

Lotoso poza. Indijoje lotosas laikomas bene gražiausiu pasaulyje augalu Žemėje. Ko gero, tai ir pati gražiausia ir intymiausia poza. Šios pozos niekada nepamiršta labai diplomatiški asmenys, tie, kuriems labai svarbu jaustis lygiaverčiais partneriais.