„Bene visi tėvai ieško alternatyvų – kaip pastatyti vaikus ant kojų po ligų be papildomų vaistų. Filmuojant naujausią laidą pati išmėginau vieną metodą, kuris – tikrai veiksmingas“, – sako TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė. Naudingus patarimus tėvams ji dalins jau šį šeštadienį 9.30 val.

 

Ar pažįstama situacija, kai mažylis, vos išgydžius kosulį, vėl ima kosėti? Medikai pataria į pagalbą pasitelkti vibracinį masažą. Jis yra skirtas išjudint vaiko kūną – virpinant ir stuksenant viršutinę kūno dalį. Kokią klaidą dažnai daro tėvai, taikydami vibracinį masažą? Kaip masažuoti taisyklingai, „Mamyčių klube“ paaiškins ir pademonstruos specialistai.

 

Antrajame laidos reportaže šeštadienio rytą E. Skrolytė paneigs mitus ir išdėstys faktus apie vaikų slogą. Kaip su sloga kovoja „Mamyčių klubo“ viešnia Daiva ir jos dukrytė Ela? Mamytė paaiškins, ką reikia turėti pirmosios pagalbos rinkinuke, kai mažylį itin dažnai kamuoja sloga.

 

Trečiasis laidos siužetas šį šeštadienį pavergs nuoširdumu. Santykiai tarp brolių ir seserų būna labai įvairūs. Kodėl vieni broliai su seserimis neišskiriami visą gyvenimą, o kiti jau nuo pat vaikystės tarsi šunys su katėmis? Tris vaikus auginantys Julija ir Julius pasikvies TV3 žiūrovus į svečius ir prisipažins: „Kiekviena diena šeimoje – savotiškas išbandymas su netikėtais uždaviniais, kuriuos išspręsti reikia labai sumaniai.“

 

„Mamyčių klubas“ – šeštadieniais 9.30 val. tik per TV3!