BTV „Muzikinėje kaukėje” susitiko du seni draugai – Filipas Kirkorovas ir Marius Gelažnikas. „Kodėl man pardavei tokius brangius batus?”, – seną nuoskaudą bičiuliui priminė garsiausias Rusijos dainininkas.

 

Šou komisijos narys M.Gelažnikas nusprendė į šį klausimą verčiau neatsakyti, bet užtikrino, kad F.Kirkorovas visada laukiamas jo namuose. Ir ne tik jis, bet ir Rusijos žvaigždę „Muzikinėje kaukėje” įkūnijęs aktorius Aistis Mickevičius. „Nusiųsiu F.Kirkorovui filmuotą medžiagą, ji tikrai turėtų jam patikti. Viskas atitinka – Aistis net išmoko lygiai taip pat akis vartyti”, – šypsojosi M.Gelažnikas.

Nors komisijos narius ir žiūrovus apstulbino F.Kirkorovo ir A.Mickevičiaus panašumas, jis pats prisipažino realybėje esantis visai kitoks nei ekscentriškasis Rusijos dainininkas. „Pirmiausia, jis – ekstravertas, o aš – intravertas, vien dėl to esame labai skirtingi. O svarbiausias dalykas, ką turi Filipas, o aš – ne, žinoma – Ala”, – juokėsi A.Mickevičius.

Pasirodo, ši moteris – abiejų vyrų idealas. „Mama man pasakojo, kad vaikystėje, kai išgirdau Alos Pugačiovos dainą, svajojau ją vesti, bet F.Kirkorovas mane aplenkė”, – apgailestavo A.Mickevičius. Tačiau galbūt šįkart burtų keliu Aisčiui atitekęs  konkurento vaidmuo padės jam laimėti bilietą į „Muzikinės kaukės” finalą?

Jau šį ketvirtadienį paaiškės, kurie keturi šou dalyviai lapkričio 8 d. susirungs paskutinėje  lemiamoje kovoje, Tuomet patys televizijos žiūrovai galės nuspręsti , kuris „Muzikinės kaukės” dalyvis pasirodė geriausiai ir yra verčiausias nugalėtojo vardo.

„Muzikinė kaukė” – ketvirtadienį 20.25 per BTV.