Jau kitą savaitę LNK eteryje kalėdinių vinječių kolekcija su gražiausiomis Kalėdų mergaitėmis pasipildys dar viena. Joje „Gangnam style“ virusui neatsispirs LNK žinių orų pranešėja Karolina Liukaitytė, dainininkė ir laidų vedėja Irūna Puzaraitė bei KK2 vedėja Ugnė Skonsmanaitė.

 

Vinjetės režisierių Tomą Kaunecką nustebino Ugnės Skonsmanaitės talentas šokti. Mat ji vienintelė iš trijulės nėra dalyvavusi šokių projektuose.  Bet Ugnė grakštumu neatsiliko net nuo Karolinos, kuri yra ne tik užėmusi antrąją vietą  projekte „Kviečiu šokti“, bet ir yra baigusi baleto mokyklą.

 

„Šokis man nesvetimas, – prisipažįsta KK2 vedėja Ugnė Skonsmanaitė. – Tėvai mane buvo nuvedę net į legendinę „Žuvėdrą“, paskui net 6 metus lankiau lindy hopą. Esu šokanti mergina“.

 

Ugnė ne kartą buvo kviesta dalyvauti televizijos šokių projektuose.

 

„Man būtų įdomu šokti TV projekte, bet aš noriu dalyvauti atsakingai, pilna koja. O tiek laiko skirti repeticijoms ir pasirodymams negaliu, nes, be darbo, dar studijuoju universitete. Kai gaunu kvietimą, sudėlioju pliusus ir minusus, o tada minusų sąrašėlis išeina ilgesnis“.

 

Šokis pagal „Gangnam Style“ – smagus kvailiojimas Kalėdų proga, dovana žiūrovams, sako Ugnė.

 

„Tuomet, kai filmavomės, kaip tik žiūrėjau reperio PSY pasirodymą MTV apdovanojimuose, taip pat jo numerį su Madonna. Tai ne mano stiliaus muzika, bet LNK televiziją kaip ir visus pasaulyje pagavo šis virusas. Šokti vinjetėse sekėsi puikiai, iš pirmo karto, o su mergaitėmis juokėmės iki ašarų“