„Lietuvos balse“ jau nufilmuotos pirmosios aklosios perklausos, kuriose savo laimę bandė šimtas dalyvių. Praėjusią savaitę Palangoje vykusių aklųjų perklausų metu žiūrovai jau pamatė visus dalyvius, kurie sugebėjo pavergti Donato Montvydo, Džordanos Butkutės, Ingos Jankauskaitės ir Leono Somovo širdis ir prasiskynė kelią į jų komandas. Tuo tarpu televizijos žiūrovai šiuos galingus balsus išgirs tik rudenį, projektui pasiekus LNK televizijos eterį.

 

IMG_0058 (Small)

IMG_0070 (Small) IMG_0093 (Small)

 

Kokybiškiausias ir sėkmingiausias muzikinis projektas, sužavėjęs milijonus gerbėjų visame pasaulyje, patraukė ir jau žinomų Lietuvos scenos atlikėjų dėmesį. Penktajame sezone sėkmę aklosiose perklausose bandė „Eurovizijos“ finale besirungusios atlikėjos Greta Zazza ir Paula Valentaitė. Pastarojo projekto finale, komisijos kėdėje sėdėjo ir Donatas Montvydas, puikiai įvertinęs abi atlikėjas. Ar dainininkas, nematydamas abiejų merginų, sugebės atpažinti jų balsus? Ar kitiems mokytojams, scenoje nematantiems gražuolių atlikėjų, užteks vien tik jų balso? Ar merginos pateks į kurią nors komandą – taps didžiule projekto intriga.

 

IMG_0169 (Small) IMG_0175 (Small) IMG_0206 (Small) IMG_0238 (Small)

 

Į projekto akląsias perklausas atlikėja Greta Zazza atvyko net iš Stokholmo, kuriame gyvena jau antrus metus. Išbandyti savo sėkmę lietuviškame balse  – dar vienas iššūkis sau pačiai. „Man visada buvo įdomu, kaip man sektųsi tokio pobūdžio projekte, todėl nusprendžiau mesti sau pačiai iššūkį. Šį kartą sugalvojau dalyvauti lietuviškame projekte, bet tai nereiškia, kad ateityje sakau „ne“ švediškiems ar kokios kitos šalies muzikiniams projektams“,- šypsosi Greta.

 

IMG_0417 (Small)

IMG_0603 (Small)

 

Tuo tarpu atlikėja Paula Valentaitė į projektą ateina turėdama aiškų tikslą – nustebinti. „Noriu būti scenoje, man patinka dainuoti, tai man teikia džiaugsmą, žinau, kad čia galėsiu tobulėti ir parodyti pačią geriausią savo pusę. Noriu dar labiau augti muzikoje ir sugebėti nustebinti ne tik žiūrovus, bet ir pačią save. Projekte stengsiuosi stebinti nuo pirmos akimirkos tiek pasirodymais, tiek netikėtais sprendimais –  šitą aš jums pažadu!“  - užtikrintai sako Paula. Mergina neslepia – jai šis projektas ne tas, kuriame svarbiausia tik dalyvauti. „Aš nežadu sustoti, man patinka išbandyti save ir ateinu su aiškiu tikslu  – nugalėti“.

 

IMG_0605 (Small) IMG_0625 (Small)

 

Ar legendines mokytojų kėdes užėmę žvaigždės atpažins abi atlikėjas vien tik iš jų balsų? Ar pavyks merginoms savo balsais prasiskinti kelią į bent  vieną komandą, pamatyti bus galima pirmosiose penktojo sezono „Lietuvos balso“ laidose jau šį rudenį, per LNK.

 

IMG_0663 (Small) IMG_0710 (Small)