Jau šį sekmadienį 19 val. į LNK eterį „Aklosiomis perklausomis“ sugrįžta galingasis muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ . Didžiulės sėkmės pernai sulaukęs projektas išlaikė pagrindinį branduolį – vedėjai Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius, mokytojai – Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis, Inga ir Arūnas Valinskai, specialieji reporteriai – Santa Audickaitė ir Šarūnas Kirdeikis – ir šiemet pradeda sezoną šūkiu „Visos emocijos!“.

 

LB_mokytojai

„Pagaliau išmušė trečiojo „Lietuvos balso“ valanda! Mes su Inga galime pažadėti, kad šiame „Lietuvos balse“ jūs patirsite visas emocijas, nes čia, šioje scenoje, dainuosiantys jums dovanos ne tik savo balsą, bet ir širdį. O jūs nepagailėkite nei ašarų, nei juoko“, – įsijungti „Lietuvos balsą“ sekmadienį 19 val. ragina projekto vedėjas Rolandas Vilkončius.

 

„Projekto mokytojams bus sudėtinga nepaspausti raudono mygtuko kaskart pasirodžius dalyviui, norėsis pasilikti visus, tačiau „Lietuvos balsas“ yra konkursas, tad sėkmė šypsosis ne visiems. Atėjo metas klausyti, jausti ir tikėti, kad mokytojo kėdė atsisuks. Tegul „Lietuvos balsas“ prasideda!”,  – skelbia R. Vilkončiaus kolegė projekto vedėja I. Jankauskaitė.

 

Šiemet dalyvauti „Lietuvos balse“ panoro 500 dalyvių, iš kurių 100 buvo pakviesta į Akląsias perklausas. 48 laimingiesiems komisija ištars geidžiamą „Taip!”

 

Trečiajame projekto sezone laukia intriguojantis formato pakeitimas. Dalis dalyvių dainuos už širmos: publika galės įvertinti, kaip jaučiasi mokytojas, nematydamas dainuojančio kandidato. Dalyvis nepasirodys net ir po to, kai mokytojas jį pasirinks. Širma nukris pokalbiui pasibaigus. Tai – intriguojanti „Lietuvos balso“ naujo sezono naujiena visame pasaulyje.

 

„Lietuvos balsui“ šiemet ruoštasi ypač atsakingai ir iš anksto – LNK žiūrovai pamatys visiškai naują, modernią sceną ir puikius pasirodymus, kuriuos fiksuos net 13 kamerų, o pats projektas nufilmuotas 20 lokacijų, įrengtų „Teatro arenoje“ Vilniuje. Prie šio projekto šiemet dirba daugiau nei 300 pramogų ir televizijos verslo profesionalų.