Jau šį vakarą, 19:30, prasidės paskutinė žiūrimiausio LNK projekto „Lietuvos balsas. Senjorai“ nokautų etapo laida, po kurios paaiškės visi aštuoni finalistai. Šį vakarą dėl keturių paskutinių vietų didžiajame finale kausis Manto Jankavičiaus ir Monikos Marijos komandose esantys senjorai.

 

190807_JPG-705

 

Užimti vieną iš dviejų finalinių vietų Manto Jankavičiaus komandoje, tvirtai nusiteikęs ir vienu gražiausiu vokalu projekte vadinamas šešiasdešimt aštuonerių metų Antanas Gaudiešius. Itin sudėtingą „The Scorpions“ dainą gavęs dalyvis net nesutriko – jo tikslas projekto scenoje parodyti, jog muzika tiesiog teka jo kraujyje. Pasirodo, jog senjoras šiame projekte atsidūrė tik paskatintas savo dukros, kuri žada užkariauti septintojo „Lietuvos balsas“ sezono sceną. Tiek Antanas, tiek jo dukra tikisi įrodyti, jog jų šeima verta dviejų amžiaus grupių nugalėtojų titulo.

 

190807_JPG-706

190807_JPG-707

 

„Su dukra duete jau esame kartu dainavę televizijoje. Todėl ir šį kartą dalyvauti sutikau su ta sąlyga, jei ji dalyvaus septintame „Lietuvos balso“ sezone. Kai dainuodavome giminių susitikimuose, visuomet girdėdavom, kad esam verti didesnės scenos. Todėl nusprendėme savo jėgas išbandyti abu. Muzika yra visas mano gyvenimas, džiaugiuosi, kad su dukra galime eiti šiuo keliu ir dalintis savo meile muzikai su visa Lietuva“, – sako telšiškis Antanas.

 

190807_JPG-708 190807_JPG-713

 

Viso projekto metu, nuo tėčio nei per žingsnį nesitraukusi dukra Gabrielė, net jo pasirodymų metu, dainuojantį tėtį stebėdavo sėdėdama tiesiog ant scenos. Mergina patikina, jog tai, kad tėtis turi ne vieno dešimtmečio patirtį muzikoje tikrai nereiškia, jog pasiruošimas pasirodymams projekte netapo iššūkiu.

 

190807_JPG-714 190807_JPG-717

 

„Kad ir kiek jis turėtų metų patirties, prieš kiekvieną pasirodymą jis labai jaudinasi. Todėl kiekvieną kartą prie jo prieidavau, sakydavau palaikančius žodžius, skatindavau nesustoti. Mano tėtis turi labai didelį pajautimą muzikai, yra šmaikštus ir emocionalus žmogus – šios savybės jam padės nukeliauti iki pat finalo“, – įsitikinusi Antano dukra Gabrielė, kuri savo pačios muzikinį talentą parodys jau nuo sausio 5 dienos startuosiančiame septintajame „Lietuvos balso“ sezone.

 

190807_JPG-808

 

Ar Gabrielės prognozės tėčiui Antanui išsipildys ir dalyvis atlikęs sudėtingą dainą pateks į didįjį finalą – pamatyti bus galima jau šį vakarą, 19:30, per LNK.