Yra daugybė taisyklių, susijusių su pinigais, kurių dauguma griežtai laikosi: negalima vogti, reikia grąžinti skolas, nešvaistyti pinigų ir pan. Be abejo, pinigais nelyja iš dangaus ir neauga iš žemės, nebent stebuklinėse pasakose. Pinigai ateina į mūsų rankas labai konkrečiais keliais ir keleliais. Tačiau mes galime šį tą padaryti, kad pinigai lengviau rastų kelią iki mūsų namų ir kad pinigų būtų daugiau, klestėtume ir gyventume laimingesnį gyvenimą!

 

pinigai

Pinigams padėti rasti kelią iki mūsų gali magija. Magiški ritualai, burtai, amuletai, spėjimai iš žvaigždžių ir sapnai bei vizualicacija nuo seniausių laikų padėdavo žmonėms turėti bent šiek tiek daugiau pinigų negu dabar. Tam, kad magiški ritualai veiktų, reikia labai stipriai norėti, bet jokiu būdu negalima tapti pinigų vergu! Tai labai pavojinga. Nereikėtų pinigų padaryti pagrindiniu siekiu gyvenime, todėl nereikėtų norėti turėti labai dideles sumas pinigų namuose ir banko sąskaitose. Reikėtų svajoti apie padorų gyvenimą, apie tai, kad galite įsigyti reikalingų ir vertingų daiktų, neįklimpstant į skolas. Atlikus ritualą reikėtų jį pasistengti pamiršti. Nelaukite pinigų kiekvieną minutę.

 

Laiko patikrinti patarimai, kaip turėti daugiau pinigų:

 
  • Augantis Mėnulis yra tinkamas laikas atlikti magiškiems ritualams, dylantis Mėnulis yra susinaikinimo ir darbų užbaigimo periodas.
 
  • Jeigu kai kurios prekės nukrito ant žemės, tai jos bus parduotos pirmos.
 
  • Pirkėjai turėtų vengti kažką pirkti už paskutinius pinigus.
 
  • Jokiu būdu negalima palikti tuščios piniginės – kitu atveju pinigų joje bus labai negreitai, o daiktas, kurį įsigysite už paskutinius pinigus, pridarys jums daug nuostolių.
 
  • Nieko nepirkite iš godaus žmogaus, derėkitės (pardavėjas turėtų sudaryti tam sąlygas), antraip pirkinys gali sukelti nemalonumų.
 
  • Norint sėkmingai nusiderėti kainą, reikėtų nusiimti kepurę, nusišluostyti prakaitą nuo kaktos ir vėl užsidėti kepurę. Pamatysite: kaina sumažės.
 
  • Nereikėtų pirkti gyvenamojo būsto, kuriame ankstesni gyventojai sunkiai sirgo – gali būti mirčių arba kitų nepaaiškinamų reiškinių.
 
  • Naują pirkinį reikėtų visada nuplauti ar net atšvęsti sėkmingą pirkinį su artimais draugais ar šeima. Jeigu to nepadarysite, galite patekti į didelę bėdą.
 
  • Jeigu naktį arba vakare pamatysite siaurą jauno Mėnulio pusmėnulį, reikia nedelsiant išsitraukti varinę monetą iš piniginės ir palaikyti ją delne.
 
  • Norint visada turėti pinigų, piniginėje galima nešiotis mažą vorą (gali būti netikras). Šį talismaną taip pat reikėtų visada turėti, kai aiškiai suformuluojate savo norą mintyse arba ištariate garsiai, kad visada turėtumėte kišenpinigių.
 
  • Labai gerai yra kaupti pinigus, nes centas prie cento kasdien pamažu gali sudaryti apvalią sumelę eurų. Kuo daugiau sukaupiame pinigų, tuo daugiau pinigų yra ir pritraukiama. Tik nereikėtų labai dažnai skaičiuoti sukauptų pinigų kiaulėje taupyklėje. Po to pinigai nustoja kauptis.
 
  • Mūsų protėviai, norėdami turėti daugiau pinigų, kartais atlikdavo tokį ritualą – ketvirtadieniais nusiprausdavo vandenyje, kuriame yra aukso arba sidabro. Pavyzdžiui, galima nusiplauti rankas ir veidą iš sidabrinės arba auksinės lėkštelės.
 
  • Pardavėjai turėtų suprasti, kad pirmasis dienos pirkėjas padeda pritraukti sėkmę visai dienai. Todėl į pirmąjį pirkėją ir į jo pinigus reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį.
 
  • Pirmajam pirkėjui būtinai reikia duoti grąžos – dėl laimės. Grąža gali būti simbolinė, bet būtinai turi būti. Šis ritualas padeda užtikrinti gerą prekybą visą dieną.
 
  • Galima žemesniu nei paprastai balsu sau įsiteigti, kad netrukus turėsite daugiau pinigų: „Bus, kaip pasakiau!“. Įtaigos galia stipri. Netrukus iš tikrųjų atsiras daugiau galimybių užsidirbti, gausite palikimą ar kitų pinigų.