Astos Stašaitytės-Masalskienės laida „Šeštadienio rytas“ šį sezoną savo gerbėjams paruošė ne vieną staigmeną. Viena jų – „Juodoji dėžė“. Po šiuo pavadinimu slypi sudėtingos kovos Lietuvos ir Turkijos šefų virtuvėse.

Filmavę atostogaujančių lietuvių kovas virtuvėje, laidos „Šeštadienio rytas“ kūrėjai nusprendė mesti iššūkį ir patiems vertintojams.  Tokio išbandymo sulaukė visi Astos Stašaitytės-Masalskienės pagalbininkai iš Lietuvos – Alfas Ivanauskas, Martynas Praškevičius, Ali Gadžijevas ir Edvinas Genys. Pastarajam šią kovą teko išbandyti pirmam. E. Genio priešininku tapo profesionalas iš Turkijos  – Ozkan Ari. Kovą stebėjo ir vertino Alanijos virtuvės šefų asociacijos prezidentas Mustafa Nail Ozden.

Užduotis pasirodė nelengva, bet įveikiama. Virtuvės profesionalai, turėdami vos 20 lirų, turėjo nupirkti aštuonis produktus, skirtus priešininkui.  Kovos dalyviai savo produktus pamatė tik prasidėjus laidos filmavimui. Laiko limitas taip pat nedžiugino – valanda.  Bet vyrai nepasimetė ir leidosi į tikrą virtuvės mūšį dėl šauniausio virtuvės virtuozo titulo.

Kuo baigėsi ši dvikova, išvysite jau šį šeštadienį 10 val per BTV.