Kažkur Indijoje, Radžastano  valstijoje įsikūręs Bhangarho vaiduoklių miestas. Ši vieta garsėja kaip viena labiausiai užkeiktų vietų šalyje ir pasaulyje. Didžiausias paslaptis slepia čia stūksantys istoriniai griuvėsiai.

 

Apleistą miestą 1613 metais įkūrė šachas Madho Singh. Tačiau miestui klestėti nebuvo lemta. Legendose pasakojama, kad miestą prakeikė raganius. Miesto statybai šioje vietoje galingas raganius iš pradžių pritarė, tačiau iškėlė vieną sąlygą, pagal kurią rūmų bokštų šešėliai negalėjo užstoti jo buveinės, tačiau šeichas į tai numojo ranka. Deja, raganius pažado laikėsi: prakeikė miestą, iš kurio netrukus pabėgo visi gyventojai. Vietiniai iki šiol šneka: jei kas pabando apleistame mieste statyti namą, tai netrukus nukrenta jo stogas. Žmonės kalba, kad nėra grįžusių atgal, jei mieste pasiliko ligi sutemų.

 

Kitoje legendoje pasakojama, kad Bhangharo pilyje gyveno nepakartojama grožio princesė. Kai tik princesei sukako aštuoniolika, iš visos šalies pradėjo plūsti santuokiniai pasiūlymai. Miesto apylinkėse gyveno raganius, beprotiškai įsimylėjęs princesę, nors ir suprato, kad nėra jokios galimybės užkariauti gražuolės širdį. Vieną dieną turguje jis pamatė tarnaitę, perkančią kvapųjį aliejų princesei. Tada raganiui atėjo nušvitimas, kad – tai vienintelė galimybė. Pasinaudodamas juodąja magija jis užkeikė aliejų, kuris princesę turėjo užhipnotizuoti ir padaryti priklausomą nuo jo. Tačiau planas nepavyko, nes princesė pastebėjo raganių kalbant burtažodžius, todėl aliejų išpylė ant žemės. Aliejus užtiško ant akmens ir privertė jį riedėti ant raganiaus. Mirdamas raganius dar suspėjo prakeikti tvirtovę ir visus jos gyventojus.

 

Iki šių dienų išliko tik Bhangharo forto sienos griuvėsiai. Griuvėsių lankytojai dažnai girdi keistus garsus, muziką ir kojų papuošalų skimbčiojimą.