Apie jūsų charakterį galima spręsti iš to, kaip ir kur mėgstate leisti pinigus. Taip pat galima duoti patarimų, kokios antrosios pusės turėtumėte ieškoti ir kokios – vengti.

 

Perkate auksą ir brangakmenius

Koks jūs? Sprendžiant iš išvaizdos – karalius, o širdyje – išgąsdintas kūdikis. Nors ir užimate aukštą padėtį visuomenėje, siaubingai bijote, kad anksčiau ar vėliau jus kas nors demaskuos, išvarys, pames, todėl viską, kas brangiausia, norite nešioti su savimi. Ne veltui indės moterys apsikarsto brangenybėmis – nuo diademų ant kaktos, brilianto nosies šnervėje iki kelių dešimčių apyrankių ant kojų. Juk netikėtai mirus jos vyrui, jai teliks tik tai, kas ant jos kūno. Jūs dažniausiai netikite gerais aplinkinių ketinimais. Į kolegas žvelgiate kaip į pavojingus varžovus, o pats esate pasirengęs visus išnaudoti. Vis dėlto trokštate, kad jus visi mylėtų.

Ko turėtumėte vengti? Vienatvės. Prisiverskite bendrauti su aplinkiniais ne formaliai, iš reikalo, o nesavanaudiškai. Išmokite pasitikėti aplinkiniais. Jums reikia draugo, sugebančio palaikyti sunkiausiomis minutėmis.

Kokia antroji pusė jums netinka? Greičiausiai jus traukia įtakingi, turtingi žmonės, galintys nuo galvos iki kojų apiberti briliantais. Susilaikykite nuo šios pagundos. Geriau įsiklausykite į širdies balsą. Blizgantiems daikčiukams sugebėsite užsidirbti pats.

Kokia antroji pusė jums reikalinga? Ta, kuri stipriai apkabins, priglaus prie krūtinės, užjaus ir išvaduos iš vienatvės. Vis dėlto dauguma patikimų ir dvasingų žmonių nėra vargšai, bet ir turtais nepasižymi.

 

Perkate nekilnojamąjį turtą ir žemę

Koks jūs? Patikimas, vertinante rimtus santykius, bet esate šiek tiek naivus. Ypač vertinate stabilumą – o kas gali būti stabiliau už gabalą žemės? Žemė išmaitins pačiais sunkiausiais laikais, kai pinigai ir auksas nieko nereikš. Žemę įsigyja tas, kieno siela veržiasi aukštyn, ir jai reikia patikimo inkaro. Tas, kuriam gerai pažįstamas skurdas, ligos, praradimų kartėlis, kuris vienąkart jau yra viską praradęs, bet bando tikėti rytdiena.

Ko turėtumėte vengti? Jums būdingas praktiškumas ir romantiškumas. Laikote save itin nuovokia ir dalykiška asmenybe, bet imate ir užkimbate ant paties kvailiausio kabliuko. Mat patikite lengvabūdžiais, negarbingais, egoistiškais žmonėmis. Daugiau dėmesio skirkite savo dvasiniam tobulėjimui: keliaukite, skaitykite, klausykitės muzikos, kad reikalui esant sugebėtumėte atskirti netikrus dalykus nuo tikrų vertybių.

Kokia antroji pusė jums netinka? Pradedantis dailininkas, poetas arba tiesiog nepripažintas genijus. Mat teks juo rūpintis visą gyvenimą, t. y. finansiškai išlaikyti, mat „genijai“ mėgsta kam nors atsisėsti ant sprando.

Kokia antroji pusė jums reikalinga? Teisėta… ir vaikai. Rinkitės dailininką, kurio paveikslai perkami. Dar geriau – kylančius karjeros laiptais dizainerius ir architektus, kurių dvasia skrajoja, o kojos tvirtai stovi ant žemės.

 

Investuojate į savo ir vaikų išsilavinimą

Koks jūs? Turite tuščiagarbiškumo, esate ambicingas, pasiruošęs netikėtumams ir, kaip sako prancūzai, linkęs patraukti staltiesę su visais indais į savo pusę nustatęs nekaltą veido išraišką. Nieko nebijote, bet niekuo ir nepasitikite – nei žmonėmis, nei valstybe –todėl verčiau kaupsite žinias, o ne pinigus. Išmaningas vadybininkas, atvykęs į Ameriką, sugebės įrodyti darbdaviui, jog tiesiog būtina jį priimti į darbą. Švelniai ir stipriai esate prisirišęs prie savo artimųjų. Vaikus mylite labiau už viską.

Ko turėtumėte vengti? Nuolat save kontroliuojate, tačiau kartais atveriate širdį atsitiktiniam žmogui. Pasitaiko, kad po kurio laiko per daug papasakojęs žmogus randate apšvarintą butą.

Kokia antroji pusė jums netinka? Pataikūnas, besižavintis jūsų protu ir tikslo siekimu. Mielai klausotės, kaip jus liaupsina, bet neleiskite, kad kiti tuo naudodamiesi siektų asmeninės naudos.

Kokia antroji pusė jums reikalinga? Jūsų palydovas turi būti vertas jūsų pasitikėjimo. Rasti sugebantį taktiškai kritikuoti ir pakęsti jūsų nelengvą charakterį labai nelengva. Ne visiems sekasi kaip anglei Margaret Tetčer, kurios vyras jų bendro gyvenimo pradžioje pareiškė, kad šeimoje pakaks vieno karjeristo, ir pasitraukė į šešėlį, kur dalijo nuoširdžius patarimus talentingai žmonai. Atkreipkite dėmesį į senus pažįstamus, mokyklos draugus.

 

Laikote pinigus namuose

Koks jūs? Jeigu jūsų pinigai neišeina iš namų, vadinasi, gyvenate amžinai bijodami, manote, kad pasaulis kupinas pavydo ir klastos, žmonės linkę apgauti vieni kitus. Nenuostabu, kad nejaučiate gyvenimo džiaugsmo. Užrakinti pinigus banko seife – jau žingsnis į priekį. Bent jau šarvuotu plienu pasitikite. Tačiau nei kojinė, nei seifas neišgelbės nuo jus persekiojančios baimės.

Ko turėtumėte vengti? Gyvenate savo būgštavimų spąstuose, todėl dažnai prarandate tai, ką turite – pinigai nuvertėja, ryšiai su bičiuliais nutrūksta. Juūms reikėtų dažniau išeiti iš namų, susirasti naujų pažįstamų, išvykti į kokią nors kelionę ir įsitikinti, kad pasaulis nėra toks baisus, kaip kartais jums atrodo.

Kokia antroji pusė jums netinka? Jūs linkęs pasirinkti baikštoką, nepasitikinčią savimi ir kompleksuotą antrąją pusę, kad kartu galėtumėte rausti kuo gilesnį urvelį ir dar labiau atsitvertumėte nuo aplinkinio pasaulio.

Kokia antroji pusė jums reikalinga? Esate stiprus, nors ne visada tai suvokiate, galite palaikyti, apginti kitą žmogų. Derėtų susipažinti su žmogumi, kuris išmokytų ne bijoti, o gyventi.

 

Viską išleidžiate šiandien

Koks jūs? Arba galvojate, kad rytojus niekada neateis, arba kad ateis su nauja galimybe užsidirbti. Juk net Jėzus Kristus visiems siūlė gyventi šia diena, nes rytdiena pati savimi pasirūpins. Esate nerūpestingas ir nepatikimas. O gal vertinti kiekvieną akimirką jus išmokė sunki liga ar nelaimingas atsitikimas? Jūsų vaikiškas betarpiškumas traukia žmones. Jeigu visas lėšas skiriate pasilinksminimams, pramogoms, brangiems drabužiams ir restoranams, džiaukitės į sveikatą!

Ko turėtumėte vengti? Pavojingas simptomas – malonumo nebeteikia tai, kas visada džiugino, kai kyla trauka azartiniams žaidimams, ekstremaliam sportui, kai žūtbūt norisi naujų pojūčių. Vadinasi, laikas sustoti ir pamąstyti apie gyvenimo prasmę.

Kokia antroji pusė jums netinka? Paprasti jums ne pora.

Kokia antroji pusė jums reikalinga? Tai kaip tik tas atvejis, kai priešingybės traukia. Jūs sugebėtumėte ištverti su rimtuoliu, sugebančiu uždirbti krūvas pinigų, bet nesugebančiu jais džiaugtis. Toks žmogus linkęs į ištikimybę iki grabo lentos ir puikiai žino, kas yra liūdesys – vadinasi, visada bus šalia jūsų net sunkiausiomis akimirkomis. O jūs galėtumėte jį išmokyti džiaugtis pinigais.

 

Investuojate į verslą

Koks jūs? Iš pirmo žvilgsnio dalykiškas ir sumanus. Svarbiausias jūsų būdo bruožas – noras viską perdaryti savo rankomis, atsakomybę užsiversti ant savo pečių ir nugalėti. Jums nebaisu kiekvieną kartą viską pradėti iš pradžių. Bijote tapti priklausomas nuo to, kurį prisijaukinote, ir nemokate išreikšti savo jausmų. Galvojate, kad stiprus jausmas žmogų daro silpną, pažeidžiamą. Būtent šito jūs negalite pakęsti.

Ko turėtumėte vengti? Laikui bėgant galite prarasti gailestį, o asmenines problemas pradėti spręsti gana kategoriškai: „Kaip pasakiau, taip ir bus.“

Kokia antroji pusė jums netinka? Tokia, už kurios jaustumėtės kaip už akmeninės sienos, į kurios petį svajotumėte atsiremti. Jums nereikia nei sienos, nei peties – visa tai mitas. Išvydęs stiprų žmogų norite sužinoti, ar jis labai stiprus. Jūs išsekinsite vienas kitą kovodami dėl pirmenybės ir anksčiau ar vėliau skandalingai išsiskirsite.

Kokia antroji pusė jums reikalinga? Tokia, kuri myli, supranta ir moka išklausyti, nuperka gėlių, pamasažuoja nugarą ir kojas. Toks žmogus neleis jums surambėti.

 

Perkate meno kūrinius

Koks jūs? Esate gležnas ir truputį vienišas. Vienišas ne todėl, kad aplinkui nebūtų jus mylinčių žmonių – tiesiog jūsų niekas nesupranta taip, kaip jūs norite. Leidžiate dienas pro pirštus tarsi smėlį ir perkate viską, kas gražu – mat trokštate pristabdyti laiką, jaunystę, grožį, sulaikyti mylimąjį. Nebijote nei žmonių, nei ateities. Jums tiesiog ne itin patinka pasaulis, kuriame gyvenate, todėl kuriate savo pasaulį. Jūsų siela švelni, lengvai pažeidžiama. Jus visi laiko stipriu ir narsiu – tai apgaulingas įspūdis: maža, kokiais šarvais esame priversti gintis nuo likimo smūgių. Jums maloniausia žvelgti į peizažą rėmuose ar glostyti senovinę bronzą. Statulėlė neišduos, tiesa?

Ko turėtumėte vengti? Menas – ne tik sėkmingas investavimas. Daiktų grožis ir poezija pamažu pakeičia šeimą ir draugus. Didelė pagunda atsisakyti bandymų įsimylėti ir vietoj to pasinerti į kolekcionieriaus pasaulį. Kartais tai tiesiog balzamas sužeistai sielai. Gal vertėtų namie atidaryti saloną, į kurį rinktųsi įdomūs žmonės?

Kokia antroji pusė jums netinka? Tokia, kuri jūsų nesupranta. Šio tipo žmogui apskritai geriau būti vienam negu su bet kuo. Jūs esate iš tų, kuriuos vienatvė gydo, o ne žudo.

Kokia antroji pusė jums reikalinga? Jūs – idealus dailininko ar poeto palydovas, bet taip akivaizdžiai parodote, kas turi talentą, o kas – ne, tad eilinės asmenybės bėga nuo jūsų kaip nuo ugnies.

 

Lošiate biržoje

Koks jūs? Nedidinate kapitalo, nesijaudinate dėl ateities, tiesiog žaidžiate. Suprantama, esate azartiškas, bet tai – ne svarbiausias jūsų charakterio bruožas. Jūs nebijote nei gyvenimo, nei vienatvės, nei senatvės, bet ir nerūpestingu jūsų nepavadinsi. Jūsų bėda ta, kad niekuo netikite. Pasitikite tik savimi, bet truputį su cinizmu – „gal nelabasis padės, juk visada padėdavo“. Jūsų dosnumas ir geranoriškumas pritraukia galybę pažįstamų, tačiau ne artimų draugų – mat ne itin prisileidžiate arti savęs.

Ko turėtumėte vengti? Neturint antrosios pusės ir vaikų, kyla grėsmė pavirsti ekscentriška asmenybe. Bet sunku pasakyti, ar ši perspektyva jus atbaidys.

Kokia antroji pusė jums netinka? Toks pats azartiškas lošėjas, t. y. jums nepatinka savo paties kopija.

Kokia antroji pusė jums reikalinga? Kuklus ir drovus jaunas idealistas, kad galėtumėte iš jo pasišaipyti žodžiais, bet širdyje žavėtumėtės jo principais.