Romantiškasis Kanados dainininkas Michaelas Bublé vadinamas 21-ojo amžiaus Franku Sinatra. Viena didžiausių talentingojo romantiškų baladžių atlikėjo svajonių buvo išleisti savo mėgstamiausios šventės – Šv. Kalėdų – dainų albumą. Dainininkas norą įgyvendino su kaupu: pernai išleistas dainų rinkinys „Michael Bublé Christmas“ iš karto pateko į perkamiausių ir klausomiausių albumų sąrašų aukščiausias vietas, o jau gruodžio 24-ąją, Šv. Kūčių vakarą, 17.40 val. nuostabaus balso savininkas M. Bublé privers stipriau plakti TV3 žiūrovių širdis.

 

„Esu labai laimingas galėdamas pasidalinti gražiausio metų laiko akimirkomis su milijonais savo klausytojų“, – Šv. Kūčių vakarą ištars talentingasis M. Bublé tiesiai iš šventiškai papuoštos studijos, įrengtos niekada nemiegančiame mieste – Niujorke.

 

Šventinis koncertas „Michaelo Bublé Kalėdos“ su žinomiausiomis pasaulyje kalėdinėmis dainomis – unikalus šansas vienoje scenoje, ypatingų dekoracijų apsuptyje, išvysti M. Bublé dainuojantį duetu su tokiomis muzikos garsenybėmis kaip Lietuvos žiūrovų dievinama meksikietiškų melodramų superžvaigždė dainininkė Thalia, paauglių muzikos guru Justinas Bieberis, amerikiečių kantri muzikos ir televizijos žvaigždė Kellie Pickler, kultinis „Disney“ kompanijos kuriamo televizijos serialo „Mapetų šou“ herojus Oskaras, džiazuojanti merginų trijulė „The Puppini Sisters“ ir kiti.

 

M. Bublé jo talentas jau uždirbo ne vieną „Grammy“ statulėlę, o melomanai iš muzikos parduotuvių lentynų spėjo iššluoti daugiau nei 12 milijonų albumų. Ne mažiau nei talentas dainuoti, Michaelo gerbėjus žavi jo puikus humoro jausmas. Tuo TV3 žiūrovai įsitikins gruodžio 24-osios vakarą, klausydami „White Christmas“, „Have yourself a Merry Little Christmas“, „Feliz Navidad“, „Jingle Bells“ ir kitų žiemiškų dainų.

 

„Maiklo Bublė Kalėdos“ – gruodžio 24-ąją 17.40 val. tik per TV3!