Vos tik pernai sukurta ir dviem Auksiniais gaubliais apdovanota, susirinkusi šešias Emmy statulėles mįslių kupina kriminalinė drama „Tėvynė“ (Homeland) – jau gruodį žiūrimiausios televizijos Lietuvoje – TV3 eteryje. Mėgstamiausias JAV prezidento Baracko Obamos serialas, paskelbtas geriausia pasaulyje televizijos drama, įtrauks į sumaniai suregztą terorizmo temą plėtojančią istoriją. Užsienio kritikai sutartinai tikina: „Tėvynė“ įgyvendina tai, kas kitiems serialams sunkiai pavyksta – kiekviena serija vis geresnė ir įdomesnė.

 

Net tris Auksinius gaublius laimėjusi aktorė Claire Danes, įkūnijanti smalsią CŽV agentę, išsiaiškina, jog vienas iš JAV karių buvo pagrobtas Al-Qaeda grupuotės ir priverstas perimti svetimą tikėjimą ir baisius siekius. Dviem Auksiniams gaubliams nominuoto aktoriaus Damiano Lewiso herojus – po kelerių metų į JAV sugrįžęs karo belaisvis šalyje pasitinkamas kaip karo didvyris, tačiau agentei dieną naktį galvoje kirba mintis: ar jis – ne tas pats pagrobtasis?

 

Kas toks tas jūrų pėstininkų seržantas Nicholasas Brody, aštuonerius metus kalėjęs teroristų nelaisvėje, – tautos didvyris ar grėsmingas išdavikas? Serialas „Tėvynė“ žiūrovus privers ieškoti siūlo galo.

 

Čia nebus „geriečių“ ir „blogiečių“ stovyklų nei aiškaus charakterių pasiskirstymo. Praeities šešėliai, psichologinės herojų problemos ir po truputį ryškėjantys teroristinio tinklo kontūrai – šie elementai žiūrovams garantuos įtampos kupiną siužetą ir nepaprastus vakarus su TV3 televizija.

 

Amerikos agentūrų vykdomo karo su terorizmu užkulisiai – tamsiosios ir šviesiosios karinių veiksmų pusės, kiekvienos serijos pabaigoje paruoštas netikėtumas, puiki vaidyba, sumanus scenarijus ir kaustanti įtampa dramą „Tėvynė“ padarė vienu geriausiai vertinamų serialų pasaulyje. Premjera Lietuvoje – jau gruodį tik per TV3!

 

„Tėvynė“ (Homeland) – jau gruodį tik per TV3!