Kiekvienas žmogus apie save galvoja kaip apie išskirtinę, individualią asmenybę. Iš tiesų emociškai ir seksualiai visi žmonės yra daug labiau susiję, nei jie galvoja. Visus žmones, pagal jų užmezgamus santykius, galima suskirstyti į kelis tipus, nuo kuriuo priklauso meilė ir seksas.

 

Dažniausiai poros turi visiems tipams būdingų savybių, tačiau vienas tipas yra dominuojantis. Kiekvienas tipas turi privalumų ir trūkumų. Vieni tipai sukuria geresnius seksualinius santykius, kiti apgaubia antrąją pusę meile.

 

Gali kilti klausimas, kuris tipas garantuoja visą gyvenimą trunkančią meilę ir aistrą? „Aistringosios“ poros yra arčiausiai idealo. Tikriausiai todėl šis santykių tipas yra rečiausias. Nuo idealo daug neatsilieka „Sveikosios“ poros. Tačiau poros, kuriose partneriai atrodo itin artimi, neturi jokių paslapčių, nėra tokios aistringos.

 

Žinodami savo santykių tipą, stiprybes ir silpnybes, žinosite, ką reikia daryti, kad santykiai tobulėtų ir miegamajame visada rusentų karštos aistrų ugnys.

 

Individualistų pora

 

Kartais atrodo, kad šiems partneriams labiau rūpi jie patys, o ne tarpusavio santykiai. Viešumoje jie dažnai išlaiko atstumą. Sekso metu jie neretai neatsižvelgia į antrosios pusės norus. Nieko nuostabaus, kad dauguma tokių porų miega skirtinguose miegamuosiuose. Kita vertus, jie gali būti puikūs meilužiai, jeigu santykiai nėra per daug intymūs.

 

Aistringa pora

 

Tokie santykiai būna tarp žmonių, kurie pamilo labai stipriai ir staiga. Santykių pradžioje būna tiek aistros, kad nekreipiama dėmesio į tai, kad žmonės galbūt visai nesuderinami. Nenuostabu, kad dažniausiai tokios poros išsiskiria, praėjus pirmosios meilės žavesiui. Tačiau tie, kuriems pavyksta išsaugoti santykius, tampa idealia pora. Jie mylisi dažnai ir aistringai. Seksualiniame gyvenime nėra vietos monotonijai.

 

Sulipusi pora

 

Apie tokią porą sakoma, kad neįmanoma nustatyti, kur baigiasi vienas asmuo ir prasideda kitas. Jie neatskiriami vienas nuo kito. Seksualiniai santykiai jiems atrodo lyg kraujomaiša, nes jie tokie artimi vienas kitam, kaip brolis ir sesuo. Jų pagrindinis tikslas – suteikti vienas kitam malonumą, todėl jų santykiuose nėra jokios įtampos.

 

Draugiška pora

 

Šie žmonės jaučiasi lyg būtų sutikę savo sielos draugą, tačiau jie nėra tokie neperskiriami kaip „sulipusios poros“ tipas. Jie gerai jaučiasi būdami kartu, tačiau pasitiki vienas kitu, kai yra atskirai. Tačiau seksas nėra labai aistringas ir karštas, tačiau tai gali būti teigiamas dalykas, jei abiem partneriams tai yra priimtina.

 

Praktiška pora

 

Praktiškų porų santykiai dažnai trunka ilgiau negu kitų porų tipų. Taip yra todėl, kad tokie asmenys nusprendžia būti kartu ne dėl aistros, meilės ar romantinių lūkesčių. Jie iš savo partnerių tikisi labai realių dalykų: pinigų, statuso, gražios išvaizdos ir t.t. Seksualiniame gyvenime iš pradžių dažniausiai trūksta aistros, tačiau laikui bėgant ji gali atsirasti.

 

Sveika pora

 

Tokiai porai svarbu viskas: ir buvimas kartu, ir individualiai. Jie yra atviri, visada vienas kitą palaiko. Seksualiniai santykiai dažniausiai yra geri, nes partneriai rūpinasi ne tik savimi, bet ir kitu.