Vyrai iki šiol nesupranta, ko iš tiesų nori moterys. O jos suka galvą dėl to, kaip turėtų atrodyti, kad patiktų vyrams. Atrodo, kad mes tikrai esame kilę iš skirtingų planetų, jei per tiek tūkstantmečių vis dar nežinome tokių dalykų! Vis dėlto kai ką pavyko išsiaiškinti.

 

Linksma ir įdomi

Su antrąja puse praleidžiame daug laiko, todėl kiekvienam vyrui smagiau kasdien bendrauti ne su paniurėle, o su malonia drauge, kuri lengvai bendrauja, juokauja ir dalijasi įspūdžiais. Kad moteris būtų ne tik meilužė ir vaikų mama, vyrą ir moterį, kaip bet kuriuos draugus, turi sieti bendri interesai. Jei norite patikti savo išsvajotajam, neprivalote per prievartą pamėgti žūklę, tačiau pasirinkusi į porą vaikiną, kuris kaip jūs dievina sekmadieniais sėdėti bibliotekoje, o trečiadieniais kartu gaminti maistą, – daugiau išlošite, nes jums bus smagu leisti laiką kartu.

 

Dažnas ir aistringas seksas

Kai kalbama apie lovos reikalus, vyrų ir moterų prioritetai kartais gali skirtis. Dailiosios lyties atstovės paprastai nori jausti, kad jos savo išrinktiesiems yra vienintelės ir kad mylimieji eina dėl jų iš proto, o vyrai svajoja tiesiog apie pašėlusią ir šiek tiek laukinę panterą savo guolyje. Nors moterims tai skamba kaip kūniškas patenkinimas, vyrams lytiniai santykiai yra būdas užmegzti glaudų intymų ryšį per fizinį susijungimą. Matydamas iš aistros alpstančią ir sekso malonumams atsidavusią partnerę stipriosios lyties atstovas jaus, kad yra mylimas. Sumanios moterys, užuot nuvertinusios lytinius santykius, įdeda šiek tiek pastangų šliūkštelėdamos žibalo į meilės ugnį ir padaro taip, kad vyrai negali liautis apie jas galvoję visą parą!

 

Namie paruoštas maistas

Kad ir kaip banaliai skamba „kelias į vyro širdį – per skrandį“, tai vis dar veikia. Moteris, dedanti visas pastangas virtuvėje, kad skaniai pamaitintų savo mylimąjį – štai kokios partnerės nori beveik kiekvienas vyras! Be to, laikas, kartu praleistas valgant moters pagamintus patiekalus, skatina bendrauti, o tai stiprina tarpusavio ryšį. Todėl užuot pakišusi lėkštę su kotletais išrinktajam prie kompiuterio, pakvieskite jį prie estetiškai padengto vakarienės stalo, kur niekieno netrukdomi galėsite pasimėgauti vienas kito draugija.

 

Partnerės palaikymas

Nors išmintingos moterys puikiai mato savo vyrų klaidas arba mano, kad jie verti žymiai didesnio atlyginimo ir aukštesnių pareigų, kalbėdamos apie išrinktųjų elgesį jos turėtų sakyti: „Didžiuojuosi tavimi, mylimasis“, „Tu tikrai gali tai padaryti“, „Esi nuostabus vadybininkas“ ir pan. Vyrai negali pakęsti žeminimų, juo labiau jaustis menkystomis savo moters akyse. Palaikymas, parama ir padrąsinantys žodžiai visuomet suteiks vyrui pasitikėjimo savo jėgomis. O tai padės siekti išsvajoto paaukštinimo!

 

Puiki išvaizda

Tai nereiškia, kad reikia imtis drastiškų priemonių ir gultis po skalpeliu. Jei vyras jus įsimylėjo, vadinasi, jam patiko jūsų išvaizda. Tačiau jis nori, kad ir sendama atrodytumėte graži! Vyrai tirpsta matydami, kad dėl jų moterys iškenčia visas grožio procedūras, suryjančias marias laiko ir pinigų, nes tai reiškia, kad norime jiems patikti. Vyrams patinka, kai moteris rūpinasi savimi ir didžiuojasi savo išvaizda, tačiau jie ima raukytis, kai mylimoji nuolat inkščia: „Brangusis, ar su šiais džinsais mano užpakalis atrodo storas?“

Daugiau pasitikėjimo savimi! Svajonių moteris, net ir neturėdama „Mis pasaulis“ figūros, žino, kad jos užpakaliukas atrodo nuostabiai. Ir tuo naudojasi!

 

Į ką žiūri vyrai?

Jei iš tiesų visiems vyrams patiktų tik vieno stiliaus moterys, pasaulyje būtų labai daug nelaimingų vienišių. Tačiau apklausų duomenys sufleruoja, kokie išvaizdos bruožai labiausiai vertinami vyrų.

Akių spalva:

 • 40,1 % – mėlyna.
 • 29,2 % – ruda.
 • 17,5 % – žalia.
 • 13,1 % – gintarinė.

Plaukų spalva:

 • 33,1 % – tamsi.
 • 29,5 % – šviesi.
 • 28,6 % – juoda.
 • 8,8 % – rausva.

Kūno sudėjimas:

 • 38,8 % – vidutinis.
 • 25,5 % – apvalių formų.
 • 10,7 % – lieknas.
 • 4,2 % – apkūnus.
 

Kiti patinkantys dalykai

 • Vyrams patinka tai, ko jie negali turėti.
 • Vyrams patinka sveikos moterys (tiek fiziškai, tiek psichologiškai).
 • Vyrams patinka, kai jais rūpinasi (juk jie visą gyvenimą išlieka maži vaikai).
 • Vyrams patinka protingos ir gerą humoro jausmą turinčios moterys, gebančios pasijuokti iš savęs ir kitų.
 • Kai kuriems vyrams patinka agresyvios, kai kuriems – ramios, tylios ir drovios, tačiau visi jie žavisi moterimis, kurios žino savo vertę.