Apie tai, kaip išmokti atleisti ir įveikti stresą, galima pasiskaityti knygose. Kartais liga praeina, konfliktai išsisprendžia, atsiranda naujų kelių, kai atrandama viso to priežastis ir atleidžiama sau. To galima pasiekti, laikantis psichologinės dietos.

 

psichologija

Psichologinės dietos tikslai:

 
  • Išvalyti neigiamas mentalines programas.
  • Atrasti ir paleisti emocinius blokus ir traumas.
  • Išsilaisvinti nuo toksiškų ryšių su žmonėmis, kurie siurbia jūsų energiją.
  • Keisti santykius su kitais žmonėmis: išmokti būti tikru savimi čia ir dabar.
  • Išspręsti neatidėliotinas gyvenimo problemas.
  • Išvalyti mentalinius ir astralinius kūnus nuo „šlamšto“, kuris juose susikaupė per daugelį metų.
 

Psichologinė dieta įvairiose religinėse sistemose naudojama kaip metodas, naudojamas dvasiniam augimui ir tobulumo siekimui. Ji padeda išspręsti daugelį psichologinių problemų ir pagerinti kūno būklę.

 

Psichologinė dieta padeda atsikratyti emocinių traumų ir neigiamų programų. Padeda atsikratyti kaltės, gėdos jausmo, neleidžiančio efektyviai bendrauti su kitais žmonėmis ir vagiančio jūsų energiją. Parašę psichologinę dietą, skirtą atleidimui, jūs pasijusite atsikratę sunkiai slegiančios naštos ir tapsite kitoks, nei buvote prieš tai. Kiekvienas žmogus turėtų leisti sau gyventi savo gyvenimą, nekartoti šeimos narių ar giminių klaidų. Jeigu rašysite dietą motinai, jūs galėsite jai atleisti už viską, ko nenorėtumėte pakartoti šiame gyvenime.

 

Kaip rašyti psichologinę atleidimo dietą? Dieta būtinai turi būti rašoma ranka ant popieriaus lapo. Atleidimo dieta skirtingiems žmonėms negali būti rašoma ant to paties lapo. Visų pirma reikia pabaigti rašyti vieną ir tik tada pradėti rašyti kitą. Siūloma parašyti po 70 pasiūlymų 7 dienoms. Teiginius sunumeruoti. Šio sąrašo negalima skaityti antrą kartą ar rodyti kitiems žmonėms.

 

Pasiūlymus formuluoti aiškiai: „Aš, nesutrumpintas vardas, atleidžiu tam, dėl kurio rašau dietą ir kuris…“. Pavyzdžiui:

1)      „Aš, Julija, atleidžiu savo mamai, kad ji ant manęs rėkė, kai buvau vaikas“

2)      „Aš, Julija, atleidžiu savo mamai už tai, kad ji nuolat skundėsi savo sveikata“.

70) „Aš, Julija, atleidžiu savo mamai, kad turiu prastą regėjimą“.

 

Per dieną reikia parašyti 70 tokių teiginių. Rašyti galima etapais – po 20 – 30 kelis kartus per dieną. Jeigu dėl kokios nors priežasties per dieną nepavyksta parašyta 70 teiginių, dietą reikia pradėti iš naujo.

 

Kiekvieną dieną naują parašytą dietą reikia sudeginti. Pelenus nuleisti į tualetą. Kai prirašytų lapų nebebus, būsite atsikratę negatyvo. Ant kito popieriaus lapo surašyti pozityvius teiginius, pavyzdžiui: „Aš myliu save ir suteikiu sau laisvę, kaip gyventi savo gyvenimą. Aš myliu savo mamą ir suteikiu jai laisvę gyventi taip, kaip ji nori“.

 

Ką rašyti psichologinėje dietoje? Galima rašyti viską, kad kelia nerimą ir jums rūpi. Visos problemos, sielos skauduliai, traumos, ligos, šeimos ir seksualinio gyvenimo problemos. Dažniausiai, pradėjus galvoti apie psichologinę dietą, pats gyvenimas ir aplinkybės pasiūlo temas rašymui.

 

Psichologinės dietos, gal iš pirmo žvilgsnio atrodo nepanašios į mitybos dietos, tačiau jos yra labai veiksmingos, nes padeda išspręsti psichologines asmens problemas.