Neveltui sakoma, kad norint pradėti gyvenimą nuo nulio, reikia atsikratyti senų dalykų ir sudaryti sąlygas kažkam naujam: pažintims, emocijoms, įspūdžiams ir galimybėms. Tačiau kai kurie žmonės neskuba uždaryti durų į praeitį ir labai stebisi, kai neateina teigiami pokyčiai. Norint pritraukti pozityvią energiją, laimę ir sėkmę visų pirma reikia kai ko atsikratyti.

 

seni daiktai

Daiktai, kurių reikėtų atsikratyti, norint pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę:

 
  • Sugedusi įranga, papuošalai ir laikrodžiai. Norėdami pritraukti meilę ir sėkmę į savo namus, turite įsitikinti, kad juose nėra sulaužytų, sulūžusių ir nenaudojamų daiktų, o suporuoti objektai yra tiksliai suporuoti ir tinkamos būklės.
 
  • Įskilę ir sudužę indai. Ne veltui sakoma, kad negalima klijuoti sudužusio puodelio, taigi, jei kažkas jūsų gyvenime nesiklosto taip, kaip norėtumėte, patikrinkite, ar namuose nėra įskilusios lėkštės, puodelio, nudaužtos vazos ar kitų ne idealios būklės virtuvės rakandų.
 
  • Pasibaigusio galiojimo kosmetika, vaistai ir maisto produktai. Maistas, kosmetika ir vaistai turi galiojimo laiką, kuriam pasibaigus jie tampa neveiksmingi, o dažnai net ir per daug kenksmingi vartoti. Nerekomenduojama namuose laikyti vaistų nenumatytiems atvejams. Nereikia gundyti likimo ir pritraukti negatyvo. Vaistų spintelėje turėtų būti tik tai, kas reikalinga suteikti pirmajai pagalbai, nuolat vartojami vaistai, o visa kita reikėtų išmesti.
 
  • Seni laikraščiai ir žurnalai. Jie užgriozdina erdvę ir gadina bendrą jūsų namų įspūdį. Naudingus puslapius galima nuskenuoti ir saugoti skaitmeninėje laikmenoje, o visa kita – juk vis tiek jau pasenusios ir niekam nebereikalingos žinios.
 
  • Suklypę, suplyšę  batai. Namuose nereikėtų laikyti senų nusidėvėjusių batų, nes priešingu atveju nesąmoningai galite pritraukti nesėkmes ir nemalonumus visai šeimai. Apie sėkmę ir klestėjimą tokiu atveju geriau pamiršti.
 
  • Nudėvėti apatiniai ir seni vakariniai drabužiai. Ištampytas, nuskalbtas liemenėles ir kelnaites geriau mesti į šiukšlių dėžę, o ne kaupti spintos gale. Tokie apatiniai jau nebeatlieka savo funkcijų, atrodo neestetiškai. Taip pat vargu, ar norėsite dar vilkėti savo senas vakarines sukneles, todėl geriau parduokite jas senų daiktų pardavimo internetinėse svetainėse arba padovanokite tam, kam jos galėtų patikti.
 
  • Per maži drabužiai arba tie, kurie tiesiog nepatinka. Tokius drabužius geriau paaukoti labdarai (tiems, kuriems jų gali reikėti ir kuriems jie dar tarnaus ilgą laiką).
 
  • Apirusi, nudėvėta patalynė ir tekstilė. Gražios paklodės, pagalvių ir antklodžių užvalkalai gali padėti kurti laimingesnį asmeninį gyvenimą ir pagyvinti namų interjerą. Tas pats pasakytina ir apie virtuvinius rankšluosčius, puodkėles ir kitus tekstilės gaminius.
 
  • Neaktualūs dokumentai, nereikalingi kvitai, kvietimai ir bilietai. Aišku, kad svarbūs dokumentai turi būti saugomi ir slepiami nuo smalsių akių, tačiau visos kiti (viešbučių rezervacijos, buto ar automobilio nuomos sutartys, pasibaigusios prieš kelerius metus) gali būti išmesti be gailesčio.
 
  • Nepageidaujami žaislai, suvenyrai ir dovanos, kurių nenaudojate. Dalykai, kurių nenaudojate, greičiausiai negalės suteikti jums teigiamų emocijų, todėl geriau juos perduoti tam, kas iš tikrųjų jais naudotųsi. Įvairius mielus niekučius geriau neišdėlioti namuose, o susidėti į specialią dėžę, kurią galima išsiimti iš spintos ir peržiūrėti jos turinį, užklupus nostalgiškai nuotaikai.
 
  • Seni kalendoriai, plakatai, atvirukai. Namuose neturėtų būti laikomi praėjusių metų kalendoriai, kitaip galima pritraukti nesėkmes ir nemalonumus. Kalendorius reikėtų išmesti kiekvienų metų gruodžio 31 dieną. Išimtį galima padaryti atvirukams ir plakatams, jei juos kolekcionuojate ir laikote tvarkingai sudėtus į specialius albumus. Kitu atveju tokius niekučių namuose geriau nekaupti.
 
  • Tušti buteliukai, stiklainiai ir flakonėliai. Nesvarbu, kokie gražūs šie buteliukai ar flakonėliai, pasistenkite jų atsikratyti, kai jie tampa nebenaudojami. Tokie daiktai tik kaupia dulkes ir rodo jūsų apsileidimą.