Labai laisvų pažiūrų moterų daugelis nemėgsta. Dažniausiai jų negali pakęsti kitos moterys. Vyrams tokios stiprios ir pasitikinčios savimi dailiosios lyties atstovės, kartais vadinamos „kalėmis“,  labai patinka. Iš jų kiekviena moteris galėtų šio bei to pasimokyti.

 

seksuali moteris

Žodis „kalė“ dažniausiai skamba kaip įžeidimas. Tačiau jis nebūtinai turi negatyvią reikšmę. Laisvo elgesio moterimi laikoma tokia moteris, kuri turi daug lytinių partnerių. Praėjusiame šimtmetyje tai būtų laikoma netinkamu elgesiu. Šiandien požiūris į moteris, kurios per visą gyvenimą turi daugiau nei vieną partnerį, yra kur kas liberalesnis. Dauguma vienišų moterų turi ar turėjo ne vieną lytinį partnerį. Šiuolaikinėje visuomenėje – tai norma.

 

Kad ir kaip ten būtų, itin laisvų pažiūrų moterys net ir šiandien nelaikomos sektinais pavyzdžiais. Vis dar gaji nuomonė, kad vyrams priimtina ir net patartina turėti daug seksualinių partnerių, o moterims – tai griežtai draudžiama, nes jos turi išlikti tyros, nesuteptos ir nesugadintos šiuolaikinės visuomenės. Galima pastebėti lyčių nelygybę.

 

Iš laisvų ir plačių pažiūrų moterų galima pasimokyti, kaip tapti labiau pasitikinčiomis, kerinčiomis, savarankiškomis dailiosios lyties atstovėms. Tokios moterys paprastai būna itin ryškios asmenybės, kurios nelabai jaudinasi dėlto, ką vienas ar kitas apie jas pasakys.

 

12 teigiamų dalykų, kurių galima pasimokyti iš laisvų pažiūrų moterų:

 
 • Visada reikia būti savimi. Jos visada išlieka savimi ir niekada nebando apsimesti tuo, kuo nėra. Jos daro, ką nori ir miega su kuo nori, nes tokios jos jau yra ir joms tai patinka. Kiekvienam žmogui reikėtų to iš jų pasimokyti, nes nemažai žmonių gyvena, bandydami apsimesti geresniais nei iš tikrųjų yra. Jie praleidžia per daug laiko sekdami kitų žmonių pėdomis, o ne tam, kad gyventų savo gyvenimą.
 
 • Niekada nesijaudinti dėlto, ką kiti pagalvos. Aplinkinių nuomonės klausymas – greičiausias būdas, kaip prarasti pasitikėjimą savimi ir didžiąją dalį savo asmeninio žavesio. Jeigu joms iš tikrųjų rūpėtų, ką galvoja kiti, jos pakeistų savo elgesį. Kadangi dauguma nekeičia, vadinasi, joms mažai arba visai tai nerūpi. Jos žino, ko nori ir to siekia.
 
 • Moka mėgautis prabangos dalykais, kuriuos gavo nemokamai. Jeigu yra galimybė puikiai praleisti laiką, kodėl reikia to atsisakyti? Kiekvienas renkasi tai, kas atrodo geriau. Galbūt kažkam labiau patinka vienam pasitenkinti savo kambaryje, o kitas nori prabangios lovos viešbutyje, linksmų vakarėlių ir renginių. Nė vieno iš jų negalima kaltinti. Tai jų asmeninis pasirinkimas!
 
 • Atsipalaiduoti ir gerai leisti laiką. Tiesiog gerai leisti laiką ir apie nieką negalvoti. Pamiršti viską pasaulyje bent tada, kai esate lovoje su tuo, ką išsirinkote. Juk tokios akimirkos tokios trumpos. Tad išnaudokite jas ir mėgaukitės iki galo!
 
 • Būti stiprioms ir ignoruoti tuos, kurie bandys įžeisti ar kitaip įskaudinti. Visada atsiras tokių, kuriems nepatiks tai, ką darote, kaip gyvenate ar kaip atrodote. Tačiau neturėtų rūpėti, ką kiti pagalvos, ką pasakys. Reikia būti emociškai labai stiprioms, kad galėtumėte visada eiti aukštai iškėlusios galvą.
 
 • Visada atrodyti nepriekaištingai. Kitaip tariant, niekada neprarasti pasitikėjimo savimi. Eilės gerbėjų nusidriekia paskui tas, kurios spinduliuoja pasitikėjimą savimi. Kai pasitikite savimi, galite beveik viską. Pasitikėjimas savimi – tai raktas į laimingą gyvenimą ir laisvų pažiūrų moterys tai puikiai žino.
 
 • Pripažinti savo seksualumą. Seksas yra vienas iš trijų didžiausių malonumų gyvenime. Kiti du – tai maistas ir miegas. Tad kodėl stabdome save ir neleidžiame sau mėgautis tuo, kas iš tikrųjų mums patinka, vien dėlto, kad bijome, kad kažkas mus negražiai pavadins? Laisvų pažiūrų moterys pripažįsta savo seksualumą ir priešingai nei kiti žmonės nuo jo nebėga ir jo nesidrovi.
 
 • Vadovautis posakiu (požiūriu į gyvenimą): „Šunys loja, o karavanas eina“. Jokie žodžiai jų negali sužeisti, ypač jei juos sako žmogus, nieko bendra neturintis su jomis. Nepaisant skaudžių žodžių jos turi jėgų atsistoti ir gyventi toliau.
 
 • Niekada neteisti knygos pagal viršelį. Tai, su kuo moteris miega, yra jos asmeninis reikalas ir tai nieko bendro neturi su tuo, koks ji yra žmogus. Sekso eksperimentus ar seksą su skirtingais vyrais kiekvieną savaitgalį mėgstančios moterys gali būti mielos, malonios ir išsilavinusios.
 
 • Skleisti meilę, o ne neapykantą. Laisvų pažiūrų moterys paprastai yra labai tolerantiškos kitaip mąstantiems ir gyvenantiems. Jos niekada nesieks ką nors įžeisti ar pažeminti. Jų misija Žemėje – skleisti meilę visomis prasmėmis. Pasimokykite iš jų ir nustokite kitiems klijuoti bjaurias etiketes.
 
 • Daryti tai, kas daro jus laimingas. Jeigu gražuolis bare gali padaryti jas laimingas, tai kodėl tuo nepasinaudojus? Nesvarbu, kas ką sako – svarbiausiai būti laimingoms. Kiekviena moteris turėti pasistengti gyventi taip, kad būtų laiminga ir mažiau galvoti apie tai, kaip reaguos kiti. Jeigu ji nenusižengia įstatymams ir yra laiminga, viskas yra gerai. Taip ir turėtų būti.
 
 • Normalu mylėtis ir tuo mėgautis, neprarandant pagarbos sau. Daug moterų galvoja, kad jei su kažkuo permiegos, vyrai nustos jas gerbti. Laisvų pažiūrų moterys gali turėti intymių santykių su daug vyrų ir neprarasti pagarbos sau ir būti gerbiamos kitų.