Visą vasarą vykusi KK2 vedėjos atranka artėja į pabaigą. Šešiolika merginų išbandęs Tomas Ališauskas šį trečiadienio vakarą laidoje pasirodys vienas.

 

Tomas Alisauskas_kk2

Nuo vakaro žiūrovai trumposiomis žinutėmis ir skambučiais galės atiduoti balsą už vieną iš šešiolikos kandidačių, kurios pretenduoja KK2 laidoje pakeisti Ugnę Skonsmanaitę.

 

Tai bus trečiasis ir paskutinis LNK laidos vedėjos atrankos etapas. Žiūrovai už patinkančią mergina jau galėjo balsuoti svetainėje www.lnkgo.lt, o suskaičiavus visus balsus savo žodį tars ir KK2 laidos vedėjas Tomas Ališauskas. Jam teks 50 proc. sprendžiamojo balso.

 

Žiūrovai balsuoti už patinkančią kandidatę gali trumpuoju numeriu 1670 tekste nurodant kandidatės numerį, kuris simbolizuoja merginų eiliškumą vedant laidas – pirmosios laidą KK2 su Tomu vedusios merginos numeris būtų 01, antrosios – 02, septintosios – 07 ir t.t.. Skambučio ir SMS kaina – 30 ct. Balsuoti bus galima visą ketvirtadienį iki vidurnakčio.

 

Visas merginas galima išvysti čia: http://kk2vedeja.alfa.lt/

 

Konkurse norėjusios dalyvauti merginos turėjo pildyti specialią anketą, o geriausios buvo pakviestos pasirodyti iš laidos rengėjų ir LNK atstovų sudarytai komisijai, kur turėjo trumpai prisistatyti bei atlikti pateiktą užduotį, kuri buvo vienoda visoms merginoms.

 

Išviso konkurse dalyvavo daugiau kaip 500 merginų, o į atranką buvo pakviestos 64 merginos, į finalinį etapą pateko tik 16.

 

Naujoji KK2 vedėja bus paskelbta LNK eteryje jau rugpjūčio 29 dieną.