Legendinio BTV žaidimo „Taip. Ne“ vedėjas Arūnas Valinskas vos išvengė kitų scenos žvaigždžių kumščių. Mažiausiai pusšimtis garsiausių Lietuvos dainininkų, susirinkusių į koncertą „Ne gyvenimas, o pasaka!“, kurį BTV transliuos jau šį ketvirtadienį, 20.25 val., apstulbo sužinoję, kad scenoje bus vadinami paršeliais, čipolinais, pabaisomis, žąsimis ir kitais pasakų personažais.

 

„Apie scenarijų dainininkų neinformavome specialiai, norėjome juos nustebinti. Kurios pasakos herojais tapo, mūsų žvaigždės sužinojo tik užlipusios ant scenos, kai jau nebebuvo, kur trauktis. Dauguma jų, išgirdę apibūdinimus juokėsi, atsirado ir tokių, kuriems juokinga buvo kur kas mažiau“, − šypsosi koncerto prodiuseris ir vedėjas, renginiui dirigavęs su kolega humoristu Justinu Jankevičiumi.

 

Užkulisiuose net buvo galima išgirsti pasiūlymų pasibaigus pasirodymams A.Valinską ir J. Jankevičių „pasivesti į šalį rimtam pokalbiui“. Kaip dažniausiai ir būna pasakose, viskas baigėsi laimingai.

 

„Gaila, kad ne visos pramogų pasaulio žvaigždžių meilės pasakos baigiasi laimingai. Dažniausiai jos būna trumpos, bet labai triukšmingos. Tiesa, mūsų su Valinskiene pasaka yra viena iš išimčių“, − nesiliauja juokauti neseniai sidabrines vestuves su Inga Valinskiene atšventęs laidų vedėjas.

 

Savo populiariausias ir žiūrovams mintinai žinomas dainas koncerte atliks Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Inga Valinskienė, grupės „el Fuego“, „Pikaso“, „69 Danguje“, „Čilinam“, „Lemon joy“, „Pinup Girls“, Evelina Sašenko, „Studentės“, Deivis ir Renata, Egidijus Sipavičius, Mia, Violeta ir Vilius Tarasovai, Ruslanas Kirilkinas, Sasha Son, Rytis Cicinas, „Patruliai“, Eglė Jakštytė ir daugelis kitų.

 

Kokiais pasakų personažais tapo mylimiausi dainininkai, žiūrovai sužinos jau šį ketvirtadienį, lapkričio 29 dieną, 20.25 val. per BTV!