Jau šį sekmadienį „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai LNK eteryje išvys turbūt įspūdingiausią Katažinos Zvonkuvienės ir Šarūno Kirdeikio pasirodymą, kuris užgniaužė kvapą visiems, stebėjusiems jį gyvai. Pora dainavo atlikdami įvairius akrobatinius triukus su nuo lubų kabančiomis medžiagomis, kilo į beveik 8 metrų aukštį, sklandė studijoje ir net dainavo žemyn galva. Adrenalino pridėjo ir tai, kad visą tai duetas atliko nedėvėdami jokių apsaugų.

 

Katažina 03.24

 

Pasirodymui pasibaigus, salė jį palydėjo stovinčiomis ovacijomis, o laidos vedėjui Mantui Stonkui pribėgus prie Katažinos mamos Galinos Nemycko, moteris drebančiu balsu atsakė, kad žiūrėti šį dukros šokį jai buvo labai baisu.

 

Nors pasirodymo metu tiek Katažina, tiek ir Š. Kirdeikis atrodė pasakiškai, pasiruošimas jam toli gražu nebuvo saldus. „Su Šarūnu buvome matę panašių pasirodymų, ir viskas pasirodė taip paprasta – lengva, plazda, gražu… Todėl pagalvojau – ai, ko aš tik nesu bandžiusi, o ką čia reiškia išsilaikyti ir padaryti tuos kelis paprastus elementus“, – kalbėjo Katažina. „Bet atėjusi į pirmą repeticiją aš apie 40 minučių sėdėjau ir nesupratau, ko aš čia išvis atėjau, nes per tą laiką man nepavyko visiškai niekas, net atsistoti ant tos medžiagos“, – tęsė atlikėja.

 

Katažina 03.24

 

Tuo metu ji su Šarūnu aiškiai suprato, kad reiškia imtis paprastesnių elementų, ir procesas po truputį pajudėjo. „Po pirmos repeticijos grįžom abu su daugybe mėlynių ir nubrozdintais keliais. Kai nori pakibęs ant medžiagos pralėkti ore, ne visada teisingai išmatuoji atstumą iki žemės, nes medžiagos juk tamposi, todėl kelis kartus smarkiai pračiuožiau keliais per grindis. O kai reikia ant medžiagų pakibti, tada tu visą svorį laikai ant pažastų. Padarius tai vieną kartą – gal ir nieko, bet kai tai pakartoji 101-ą kartą, žaizdos prisitrynė iki kraujo“, – atvirai apie pasiruošimą kalbėjo K. Zvonkuvienė.

 

Tačiau net ir traumos neatbaidė poros nuo jų tikslo. „Per antrą, trečią repeticiją jau pagavome tą skrydžio skonį – pajėgėme nebesiklausyti savo skausmų, o kaifuoti nuo to, ką darome. Kai pavyksta, tada jau nesvarbu niekas – nei kad visą savo svorį laikai tik ant kirkšnies, nei kad skauda iki negalėjimo – tas pasitenkinimas, kaifas ir tas naujas pojūtis atperka viską“, – su šypsena pasakojo atlikėja.

 

Filmavime žmonos pasirodymą stebėjęs Deivydas Zvonkus neslėpė jaudulio, tačiau kaip ir visi, buvo sužavėtas galutiniu rezultatu. „Taip, buvo labai baugu. Bet žinojau, kad jie abu yra žmonės, labai mėgstantys iššūkius ir sprendimus, balansuojančius ant galimybių ribos. Tokia yra efekto kaina, o efektas buvo milžiniškas“, – pasirodymą gyrė D. Zvonkus.

 

Ar šis magiškas šokis ore atneš Katažinai ir Šarūnui Kirdeikiui pirmą vietą galutinėje lentelėje? Ar kam nors pavyks prilygti jų pasirodymui ir svarbiausia – kuriai porai teks palikti projektą likus vos porai žingsnių iki finalo? Žiūrėkite ir palaikykite savo favoritus išlikimo vakarą šį sekmadienį 19.30 val. per LNK.