Atlikėja Katažina Zvonkuvienė ir prodiuseris Deivydas Zvonkus yra neabejotinai vienas tvirčiausių šeiminių ir muzikinių tandemų Lietuvoje. Šį pirmadienio vakarą 20 val. BTV žaidime „Ant liežuvio galo“ Katažina atskleis naujų bendro gyvenimo detalių ir negailės komplimentų savo vyrui.

 

Katažina

Kalbos apie D. Zvonkų prasidėjo po laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus klausimo, ar Katažina savo dainas rašo pati. „Aš nerašau, mano vyras man rašo – bet ne iš gero gyvenimo…“ – nusijuokė atlikėja. Radistas R. Mackevičius nepraleido progos inscenizuoti vakaro Zvonkų namuose – jis juokais pavaizdavo, kaip Katažina vakare pavargusį D. Zvonkų jėga išvaro į studiją rašyti jai dainų.

 

„O kaip tu manei, kodėl mano vyrą kas savaitę naktimis stabdo policija?“ – palingavo galvą K. Zvonkuvienė. „Man dabar bent jau aišku, kodėl jis visada atrodo toks liūdnas ir santūrus“, – atsakė R. Mackevičius, čia pat suvaidinęs susikuklinusį D. Zvonkų.

 

D. Zvonkus laidoje buvo prisimintas ir vėliau, sprendžiant klausimą, ką žmonės pasiima į lovą. Spėjusi, kad tai turėtų būti kava, Katažina paaiškino savo atsakymą, kuris ne vienai moteriai turėtų sukelti nemažai pavydo. „Mano vyras vis dar nešioja man kavą į lovą. Kažin, gal ir po dvidešimties metų tebenešios, – šyptelėjo K. Zvonkuvienė.  - O dar kartais ir pusryčius man padaro!”. Tiesa, R. Mackevičius buvo įsitikinęs, kad viso to K. Zvonkuvienė pasiekia tik odinio botago pagalba.

 

Kartu su K. Zvonkuviene šį pirmadienio vakarą komandoje pergalės sieks atlikėjai Emilija Katauskaitė, Anžela Adamovič ir Žygis Gečas, tuo tarpu Jono Nainio komandoje dėl prizo varžysis aktorius Giedrius Arbačiauskas su žmona bei sūnumis. Nuotaikingas žaidimas „Ant liežuvio galo“ – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. per BTV.