„Žiūrovų dėmesys paglosto širdį ir įrodo, kad komanda žingsniuoja teisingu keliu. Tačiau jei klaustumėte, dėl ko dirbu aš, atsakyčiau – tikrai ne dėl apdovanojimų. Geriausias įvertinimas man, kai žiūrovai prisimena, įsijungia, žiūri“, – sako TV3 televizijos Žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva. Ar dvejus metus iš eilės Žinioms „TV3 mylimiausių“ rinkimuose užėmus neginčijamą lyderės poziciją publicistinių arba naujienų laidų kategorijoje, ir šiemet pavyks išsiveržti į priekį?

 

TV3 Žinių vedėja Renata samprotauja, kad Lietuvoje gal ir trūksta profesionaliai surengtų vedėjų apdovanojimų. „Manau, kolegoms būtų įdomu pasivaržyti geriausiųjų rinkimuose“, – svarsto R. Šakalytė-Jakovleva. – Tiesa, kasdien sulaukiu žiūrovų laiškų – ir ranka rašytų, ir internetu siųstų. Nors į juos atsakau itin retai, gražūs, teigiami žodžiai įkvepia dirbti maksimaliai gerai.“

 

Vasario 1 dieną startavusiuose tradiciniuose rinkimuose „TV3 mylimiausi“ savo balsus jau atidavė daugiau nei 5 tūkst. TV3 žiūrovų. Švenčių ir šeimos televizija TV3 ir toliau kviečia aktyviai rinkti „TV3 mylimiausius“ 8 kategorijose: kuris TV3 projektas, pramoginė ir gyvenimo būdo laida, specializuota laida, naujienų ir nuomonių laida, projekto vedėjas ir vedėja, lietuviškas ir užsienio serialas jau spėjo, už nugaros palikęs visus konkurentus, užimti svarbiausią vietą TV3 žiūrovų širdyse?

 

Tarpiniai rinkimų rezultatai rodo, kad mylimiausių publicistinių arba naujienų laidų kategorijoje 60 proc. persvara pirmauja TV3 Žinios. Artimiausios konkurentės kategorijoje – TV3 tinklelio naujienos: rudenį pasirodžiusi rytinė laida „Nauja diena“ ir vis didesnio žiūrovų susidomėjimo sulaukianti pavakario „Diena“.

 

Mylimiausios TV3 laidos arba projekto vedėjos kategorijoje 64 proc. persvara savo koleges įveikia „Šok su manimi“, „Chorų karų“, „Išsipildymo akcijos“ vedėja Jurgita Jurkutė. Beatos Nicholson, Skaivos Jasevičiūtės, R. Šakalytės-Jakovlevos ir Agnės Grigaliūnienės gerbėjai turėtų vienytis, mat šios keturios damos – rimčiausios J. Jurkutės konkurentės!

 

Mylimiausios TV3 laidos arba projekto vedėjo kategorijoje paradui diriguoja „Šok su manimi“, „Chorų karų“ vedėjas, „X Faktoriaus“ teisėjas Vytautas Šapranauskas (53 proc.). Ar pavyks Šaprą įveikti jo kolegai Marijui Mikutavičiui? O gal rinkimuose suspindės Džiugas Siaurusaitis?

 

Gyvenimo būdo žurnalas „Gyvenimas yra gražus“ mylimiausios TV3 pramoginės arba gyvenimo būdo laidos kategorijoje į priekį išsiveržė surinkęs 40 proc. balsų. Edvardo Žičkaus kuriamai laidai ant kulnų lipa infošou „Be komentarų“.

 

Mylimiausia specializuota laida – kol kas TV3 žiūrovų nuomone – yra kulinarijos šou „Beatos virtuvė“, o ją įnirtingai vejasi „Keturkojis šou“ ir „Kitą kartą Pietų Amerikoje“.

 

Mylimiausio lietuviško serialo kategorijoje − nepranokstamas TV3 numylėtinis „Moterys meluoja geriau“. Tarp užsienio serialų lyderiauja žiūrovių dievinamas kultinis serialas „Nusivylusios namų šeimininkės“, tačiau itin aktyviai balsuojama ir už „Daktarą Hausą“ bei „Kobrą 11“!

 

Iki „TV3 mylimiausių“ rinkimų pabaigos, kai vasario 14-osios, Valentino dienos, išvakarėse TV3 televizija galutinai susumuos balsavimo rezultatus, dar lieka daugiau nei savaitė. Jūsų mylimiausieji kol kas nepirmauja? Balsuokite už juos adresu www.tv3.lt/mylimiausi.

 

Dalyvauti rinkimuose „TV3 mylimiausi“ iki vasario 13 vakaro galite čia: www.tv3.lt/mylimiausi!