Ar žinojote, kad žurnalistė, LNK laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėja Karolina Liukaitytė namuose sostinėje laiko du gyvūnus? Abu – be plaukų. Moteris augina dvi nuogas jūrų kiaulytes.

image001

„Kai mano dukra pasakė, kad nori gyvūnėlio, jai buvo 6 metai. Aš metus laiko laukiau, ar tas noras praeis, ar ne. Noras nepraėjo ir tada per filmavimą gamtininko Selemono Paltanavičiaus užklausiau – vaikas nori gyvūno, bet aš žinau, kad aš neturiu laiko šuns vedžioti rytą ir vakarą. Man truputėlį gaila savo namų remonto, todėl šuo arba katė irgi atkrenta. Vėžliukas, kuris miega žiemos miegu, vaikui irgi tikriausiai nelabai tinkamas. Sako, idealus gyvūnėlis yra jūrų kiaulytė. Karolina tikėjosi, kad namuose atsiradęs gyvūnas padės dukrą mokyti atsakomybės. Ir… Iš tiesų truputėlį padeda – mano dukrai dar 8, tai dar manau, kad ji mergina su perspektyva. Jeigu paprašau įpilt vandens, įdėti joms šieno, nes joms yra būtinas šienas kiekvieną dieną, ji tai padaro“, – pasakoja laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėja Karolina Liukaitytė.

 

Tiesa, kai Karolina nutarė pirkti jūrų kiaulytes, iškart įsigijo dvi. „Galvojau, kad vienai tikriausiai bus liūdna šiek tiek gyvent, nes ir dabar narvai stovi šalia, kad jos bent jau viena kitą jaučia, užuodžia, nėra visiškai svetimos“. Tačiau Karolina abiejų kiaulyčių į vieną narvą nesuleidžia. Kadangi tai abu patinėliai, jie konkuruoja. Karolina Liukaitytė tikisi, kad patinėliai vieną dieną atras namuose taiką.

 

Kokių šunybių Karolinai yra iškrėtusios jūrų kiaulytės, kaip įsirengti šių gyvūnų narvą, kaip išmokyti šunis cirko triukų, papasakos LNK laida „Gyvūnų pasaulis“ jau šį šeštadienį 17.55 val.