Ne visada pastojama nuo žmogaus, su kuriuo sieja rimti ir ilgalaikiai santykiai. Net tada pasakyti žinią apie užsimezgusią naują gyvybę, nėra labai paprasta. Tačiau dar kebliau tampa tada, kai vaiko tėvas mažai pažįstamas, vienos nakties nuotykis. Visiškai neaišku, kaip reaguos vyras. Be to, net pati moteris dažniausiai nėra tikra, kad žino, kaip norėtų, kad jis reaguotų. Todėl prieš pasakant tiesą, pirmiausiai reikia skirti laiko apgalvoti, ką ketinate daryti.

 

santykiai

Ar tęsite nėštumą, ar nuspręsite jį nutraukti? Nepriklausomai nuo to, koks bus sprendimas, tai yra jūsų pasirinkimas ir geriausia, kad būtumėte nusprendusios tvirtai dar prieš pokalbį su būsimu tėvu.

 

Kai esate tikros dėl sprendimo ir, jeigu tai yra tęsti nėštumą, nėra būtina pasidalyti naujienomis su tuo vyru, su kuriuo atsitiktinai pasimylėjote. Tai gali net apsaugoti jūsų širdį ir nervus nuo didelio nusivylimo. Tačiau, jeigu norite paprašyti jo prisidėti prie nėštumo procedūros nutraukimo apmokėjimo, naujienomis teks pasidalyti.

 

Štai keletas vertingų patarimų, kaip pasakyti vyrui, kad laukiesi:

 
  • Neskubėti ir pasakyti tiesiai šviesiai. Kaip jau minėta, visų pirma sprendimu, ką darysite dabar, kai pastojote, turite būti visiškai tikros ir pasitikėti savimi. Turėti omenyje, kad būsimas vaiko tėvelis gali į šią žinią reaguoti labai negatyviai.
 
  • Užduoti sau tris klausimus. 1) Ar manote, kad šis vyras galėtų padėti auginti vaiką? 2) Ar jis psichiškai, emociškai ir finansiškai stabilus? 3) Ar norėtumėte visą gyvenimą truksiančius santykius su šiuo žmogumi?
 
  • Turėti omenyje, kad jis gali jūsų vengti. Jeigu nuo tos nakties daugiau nesikalbėjote, turėkite omenyje, kad jis gali manyti, jog jam skambinate dėlto, kad norite dar kartą pakartoti tai, ką darėte. Nors tai yra tiesa, jis net neįtaria, ką jūs ruošiatės jam sakyti, todėl jis pirmiausiai gali jus ignoruoti. Galimas ir kitoks scenarijus: jis gali būti labai patenkintas, kad su juo susisiekėte.
 
  • Kalbėdamos su juo, stenkitės iš karto nebūti per daug emocionalios. Jeigu norite, galite paprašyti susitikti asmeniškai, nes norite pakalbėti apie kažką, kas nėra susiję su judviejų santykiais. Jeigu jis sutiks, puiku, bet jeigu ne, tai reikės tiesą iškloti telefonu.
 
  • Pokalbį pradėti nuoširdžiai. Prisiminti, kas nutiko aną naktį. Pasakykite, kad manote, jog jis turi teisę žinoti. Tada palaukite, ką jis atsakys, bet būkite pasiruošusios bet kam.
 
  • Jei jis nusiteikęs nedraugiškai, agresyviai ir sako, kad nieko nenori turėti bendro su jumis. Tik nešaukti. Prisiminkite, kad žinia apie kūdikį galėjo sukelti šoką taip pat, kaip ir jums, kai sužinojote apie nėštumą. Duokite jam laiko suprasti tai, ką pasakėte. Pasakykite, kad gailitės, kad privertėte jį taip jaustis ir pasakykite, kad jis su jumis gali susiekti vėliau, kai apie viską pagalvos.
 
  • Jeigu jis yra pasiruošęs padėti. Tada abiems jums reikės kurti planus ir prisiimti atsakomybę už naują gyvybę, ateinančią į šį pasaulį.