„Ištisus metus grūdinuosi, stiprinu savo imunitetą, o kovą su gripu pradedu nuo pirties ir ledinės eketės. Šiais ritualais mėgaujuosi kas antrą savaitgalį. Jie ne tik stiprina imunitetą, bet ir palepina kūną“, – jau šiandien, antradienį, 20.30 val. TV3 infošou „Be komentarų“ savo paslaptis, kaip išlikti sveikai, šalyje siaučiant gripo epidemijai, atskleis pop diva Kristina Ivanova.

 

Kristina TV3 žiūrovams išduos ir sveikatos receptą: „Kiekvieną vasarą prisiskinu aviečių šakelių, sudžiovinu, ir žiemą, užpylusi karštu vandeniu, geriu specialią aviečių arbatą.“

 

Nors pati K. Ivanova sėkmingai kovoja su šalyje siaučiančiu gripu, ji įsitikinusi – toks didelis sergamumas šiemet kenkia net ir jos grožio verslui: „Sulaukiu labai daug skambučių iš savo klientų, kurie atsisako grožio procedūrų kaip tik todėl, kad serga gripu.“

 

Ar K. Ivanova skiepijosi nuo gripo? Kaip su gripu kovoja didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ Tauragės choro generolė Donalda Meiželytė? Kokias geros sveikatos ir neblėstančios energijos paslaptis atskleis žinomas stiliaus ir etiketo ekspertas Giedrius Drukteinis? Žvaigždžių patarimai, kaip išlikti sveikiems, – infošou „Be komentarų“, antradienį, 20.30 val. tik per TV3.

 

Visas praėjusias „Be komentarų“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“ adresu http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

 

„Be komentarų“ – antradieniais 20.30 val. tik per TV3!