Vienas pigiausių ir natūraliausių būdų atsikratyti strijų – tai mankšta, skirta probleminėms kūno vietoms. Reguliarus sportas stangrina odą, todėl strijos tampa mažiau pastebimos. Dar geresnių rezultatų sulauksite, jei sportą derinsite su kremais nuo strijų arba natūraliomis priemonėmis.

 

Kakavos sviestas ne tik naikina strijas, regeneruoja ir drėkina odą, bet ir užkerta kelią naujų strijų atsiradimui. Kakavos sviestu tepti odą triskart per dieną.

 

Kitas natūralus produktas, padėsiantis sumažinti ar panaikinti strijas – alavijų gelis. Jis švelnina odą, turi priešuždegiminių ir antiseptinių savybių. Dar veiksmingiau odos nelygumus šalina alavijo gelis sumaišytas su citrinų sultimis, kurios balina odą, todėl strijos tampa mažiau pastebimos.

 

Naudokite kremus nuo strijų su vitaminu E. Pastarasis vitaminas vertinamas dėl savo savybių, kurios padeda odai išlikti sveikai ir jaunatviškai bei užtikrina geresnę apsaugą nuo ultravioletinių Saulės spindulių. Vitaminą E galima vartoti į vidų ir tepti odą juo praturtintais kremais. Paprastai į tokių kremų sudėtį įeina lanolinas, kuris kartu su vitaminu E naikina strijas.

 

Pažeistas vietas pašveiskite kempine su arbatmedžio aliejumi du ar tris kartus kas dieną. Šveičiant odą pašalinamos negyvos ląstelės ir randinis odos sluoksnis, todėl po poros savaičių turėtumėte pastebėti sumažėjusias strijas.

 

Daugybė moterų visame pasaulyje norėdamos pašalinti strijas naudoja riešutų sviestą. Šiame amerikiečių pamėgtame produkte gausu aliejų ir vitaminų, kurie maitina odą ir gali šalinti strijas. Natūralias priemones reikia vartoti reguliariai, kad po poros ar daugiau savaičių pasimatytų rezultatas.

 

Valgykite daugiau produktų, kuriuose gausu antioksidantų ir riebiųjų rūgščių: neskaldytų grūdų produktus, gėlavandenes žuvis, įvairius vaisius ir daržoves.