Rima Janužytė – žurnalistė, mama ir labai aktyvi moteris. Vis dėlto, nepaisant įtemptos karjeros (Rimai dėl darbo tenka ypač daug keliauti), ji randa laiko ne tik pabuvimui su savimi ar poilsiui, bet ir tolimesniam tobulėjimui: būdama 36-erių Rima pradėjo lankyti baletą.

 

1 (Small)

 

„Iš pradžių baletą lankyti pradėjo mano dukra. Tačiau stebėdama ją, pajaučiau, kad tai mano pačios neišsipildžiusi svajonė. O tokių svajonių turėti nesveika“, – juokiasi Rima ir prideda, kad jos pasirinkimas išpildyti šį seną norą baleto mokytojų nenustebino: „Tikrai yra ir daugiau moterų, kurios nori šokti ir šoka, nepaisant to, kiek joms metų, – drąsina Rima, – svarbiausia šypsotis ir neleisti blogoms mintims užbėgti kelio“, – tęsia pašnekovė ir užsimena, kad yra dar viena nauja besipildanti svajonė – elnių ūkis.

 

Mokosi persų kalbos

 

2 (Small)

 

Baletas ir elniai  – ne vienintelė neįprasta Rimos aistra. Neseniai ji pradėjo mokytis ir persų kalbos. „Kodėl pasirinkote tokią egzotišką?“– teiraujasi laidos vedėja Kristina. „Visų pirma, kalba sena, graži, buvo smalsu. Visų antra, tai praverčia mano žurnalistės darbe, pavyzdžiui, tyrinėjant rytų šalių naujienas. O paskutinė motyvuojanti priežastis yra faktas, kad kalbų mokymasis veikia kaip prevencija nuo įvairių senatvinių ligų, pavyzdžiui,  alzhaimerio“, – vėl šypsosi Rima ir provokuoja naują klausimą: o kurgi jos jaunatviškos išvaizdos paslaptis?

 

Veido joga pratęsia jaunystę

 

3 (Small)

 

Rimos hobis – ištisas mokslas apie veido raumenis. TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ daugiau apie šio hobio naudą papasakos ir konkrečius pratimus parodys veido trenerė ir specialistė Viktorija Baltramiejūnienė: „Veido joga yra speciali mankšta veido raumenų būklei gerinti arba palaikyti. O tai daryti reikia, nes juk, pavyzdžiui, jei pilvuką tik visokiais kremais tepsime ir jo netreniruosime, jis savaime neišliks raumeningas. Taip ir su veidu“, – paaiškina Viktorija ir priduria, kad veido mankšta yra skirta ne tik veidui, bet ir kaklui bei iškirptės sričiai. „Nuo kada rekomenduojama pradėti daryti veido mankštą?“ – teiraujasi laidos vedėja Kristina, o Viktorija nustebina atsakymu: „Kosmetologai teigia, kad jau nuo 25-erių arba pamačius pirmą jūsų netenkinančią raukšlelę. Veido mankštą atlikti nesunku, tačiau kaip ir kiekviename sporte geriau žinoti viską tiksliai: blogai atliekant pratimus didelės žalos gal ir nebus, bet naudos taipogi“,  – aiškina spindinčio veido instruktorė prieš laidos žiūrovėms parodydama pagrindinius pratimus.

 

Kokie yra esminiai veido mankštos pratimai? Kuo aktyvias moteris sužavi vyrai? Kaip per vieną dieną nueiti į darbą, būrelį, pabūti su vaikais ir greitai sukurti puokštę – jau šį sekmadienį 10 ryto jums papasakos laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja ir floristikos dizainerė Kristina Rimienė bei jos aktyviosios pašnekovės.

 

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!