Retkarčiais pravartu pakeisti namų interjerą. Atnaujinus gyvenamąją erdvę, išmetus nereikalingus daiktus ar įsigijus naują, nepaprastą detalę, tarsi atsinaujina mintys, apsivalo siela. Nebūtina atlikti viso būsto remonto, kad namai atrodytų kitaip ir džiugintų jų gyventojus.

  • Nesudėtingas būdas atnaujinti interjerą – tai pakeisti durų, spintelių, stalčių rankenas. Labai stilingai ir šiuolaikiškai atrodo apsitrynusios bronzos ir šlifuoto nikelio rankenėlės. Prieš perkant naują rankeną, reikia išmatuoti varžto, kuriuo prie durų ar baldo tvirtinama rankena, skersmenį. Patogiau naudotis svirtinėmis rankenomis.
  • Pakeiskite senas, sulūžusias, susipynusias žaliuzes naujomis iš platesnių, medinių lentelių arba austomis. Pasirinkite kitokio atspalvio žaliuzes nei prieš tai buvusios.
  • Paprasčiausias būdas atnaujinti – perdažyti sienas kita spalva. Jaukiau ir erdviau atrodo kambarių sienos nudažytos šviesiomis, pastelinėmis spalvomis ir atspalviais. Tačiau kambarį labai pagyvina ryškių ar tamsių spalvų akcentai.
  • Pakeiskite vonios ar virtuvės plyteles naujomis, ypač, jei jų nekeitėte jau 20 metų. Plyteles pakeisti gana nesudėtinga net patiems. Derindami skirtingas, galite susikurti išskirtinį dizainą.
  • Perstumdykite baldus. Jeigu svetainės baldai išdėstyti L raidės forma, perstumdykite, kad jie būtų išdėstyti U raidės forma. Taip susikursite jaukesnę aplinką, labiau tinkamą nuoširdiems pokalbiams. Net būdami vieni, tokiame kambaryje jausitės geriau.
  • Paveikslai ant kiekvienos sienos atrodo netvarkingai ir optiškai siaurina aplinką. Rekomenduotina, ant vienos sienos pakabinti keletą mėgstamų paveikslų.
  • Kambaryje turi būti geras apšvietimas. Pakeiskite įprastines lemputes į daugeliu atveju pranašesnes LED ar kompaktiškas fluorescencines lemputes. Atnaujinkite interjerą, pakabindami modernaus ar klasikinio stiliaus šviestuvus. Atminkite, kad geresnio apšvietimo reikia tose vietose (pavyzdžiui, prie sofos ar fotelio), kuriose skaitoma ar dirbama kompiuteriu.