Pasaulis nuolat keičiasi. Mūsų seksualinis elgesys taip pat. Ateityje galime tikėtis, kad miegamajame bus dar daugiau technologijų, skirtų sustiprinti malonumą. Be to, pailgės lytinio aktyvumo amžius, ne tik žmonių gyvenimo trukmė.

 

seksas

  • Nuotolinis intymumas. Atstumas sugriauna santykius. Tačiau reguliariai matytis dėl daro ar kitų veiksnių ne visada yra įmanoma. Todėl jau dabar į pagalbą skuba nuotolinių sekso prekių kūrėjai, kurie žada, kad ateityje toks pasitenkinimo būdas dar labiau išpopuliarės. Sekso žaislai, prijungti prie interneto arba susieti su mobiliuoju telefonu, leidžia įrašyti seksualinio pobūdžio judesius ir dalytis jais tarpusavyje. Yra nuotolinio bučiavimosi įrenginių, kūno kostiumų, kuriais vilkėdamas jautiesi taip, tarsi kažkas tave glamonėtų, susietų pagalvių, per kurias galima girdėti ir jausti partnerio širdies dūžius. Ateityje nuotoliniai sekso žaislai taps dar tobulesni, realistiškesni, sukels intensyvesnes emocijas.
 
  • Virtualios fantazijos. Norite atrasti savo seksualines fantazijas saugioje ir priimtinoje aplinkoje? Jau yra sukurta suaugusiems skirtų virtualių pasaulių, kurie leidžia patiems susikurti erotinę aplinką ir kūnus. Virtualioje erdvėje kiekvienas gali tapti idealiu meilužiu, susitikti su realiais žmonėmis realiu laiku, dalyvauti virtualiuose šokių vakarėliuose ar erdvėse, kuriose patenkinami unikalūs vartotojų poreikiai. Gali būti, kad ateityje atsiras dar daugiau tolerancijos netradiciniam seksui, būtent dėl virtualių fantazijų kambarių suklestėjimo.
 
  • Robotai meilužiai. Filmuose robotai atrodo labai realistiškai. Gali būti, kad netolimoje ateityje robotų humanoidų, kurie beveik niekuo nesiskirs nuo gyvų žmonių iš kaulų, raumenų ir kraujo, pamatysime ir vaikščiodami gatvėje. Galbūt net patys įsigysime vieną tokį savo lytinei aistrai patenkinti. Ateityje iliuzija, kad robotai yra kaip gyvi žmonės, bus dar stipresnė. Prisilietimai prie dirbtinės odos bus tokie pat jaudinantys, su robotais bus galima palaikyti prasmingą pokalbį, jis reaguos į partnerio norus, emocijas, gal net pranoks savo seksualine patirtimi, nes į roboto atmintį galima suprogramuoti bet ką, o žmogaus patirtis visada bus ribota, o ir nuotaika eilinių mirtingųjų ne visada tinkama seksui.
 
  • 3D pramogos. Jau dabar yra suaugusiems skirtų 3D pramogų, bet reikėtų nepamiršti, kad 3D pramogos moko jaunuolius galimai kenksmingų sveikatai sekso scenarijų. 3D technologija naudojama ir kurti pornografiją, ir vykdyti lytinio švietimo programą (apie saugų seksą, kaip išvengti lytiškai plintančių ligų ir neplanuoti nėštumo). 3D technologija gali tapti ir profesionalia seksologo terapija, kurioje pacientas galės susitikti su patyrusius gydytoju, jis galės pademonstruoti, parodys, pavyzdžiui, kaip atlikti Kėgelio pratimus vyrams ir moterims, kaip padidinti ištvermę ir pailginti orgazmus, naudodamas trimatį vaizdą.
 
  • Genitalijų tobulinimas ir rekonstrukcija. Ateityje penio transplantacija bus įprasta operacija po to, kai lytinis organas pašalinamas dėl vėžio sukeltų komplikacijų. Moterims taip pat nebebus taip sudėtinga transplantuoti gimdą. Jau dabar genitalijų persodinimo srityje žengiami pirmieji žingsniai, atliekamos pirmosios tokio pobūdžio operacijos. Ateityje jos bus dar tikslesnės ir efektyvesnės. Moterims, kurioms pašalintos gimdos, bus galima transplantuoti laboratorijoje užaugintas gimdas, o vyrams, kenčiantiems nuo erekcijos sutrikimų, bus transplantuojami laboratorijoje užauginti peniai.