Vaclovas į „TV pagalbą“ kreipėsi dėl daug metų trunkančio karo su kaimyne, kuri esą bendrame kieme šeimininkauja kaip tik nori ir daro kas į galvą šauna.

 

1 (Small)

 

Nuvykusi į Plungę, Sandra Žutautienė papuolė į tikrą karo lauką. „Gelbėtoją“ pasitiko TV3 laidos „TV pagalba“ komandą išsikvietęs Vaclovas, o netrukus pasirodė ir aršioji kaimynė Genutė.

 

2 (Small)

 

„Vaclovas su Genute gyvena sublokuotame name, kiekvienas turi atskirą įėjimą, tik štai kiemas – bendras. Dėl to dieną naktį ir riejasi kaimynai, mat moteris užtvėrė vyriškiui kelią prie savo nuosavybės“, – pasakojo Sandra Žutautienė.

 

3 (Small)

 

Vaclovas turi malkinę, tačiau prie jos negali prieiti. „Štai dokumentai. Ji sako, kad aš nieko neturiu, bet patys matot – malkinė oficialiai man priklauso. Kaimynė nesiklausus ėmė ir užtvėrė priėjimą“, – skundėsi Vaclovas.

 

Genutė nusprendė parodyti ir daugiau karo su kaimynu priežasčių. „Štai ši akmenų krūva – tai, kas beliko iš tvoros, kuri skyrė mūsų kiemą, kad vieni kitų nematytumėm. Aš tą tvorą buvau pastačiusi. O Vaclovo sūnui ta tvora nepatiko, tai ir nugriovė. Man taip širdį skauda – tiek čia pinigų buvo įdėta“, – siuto kaimynė.

 

Tvoros reikalai po kelerių metų buvo pamiršti, tačiau štai dėl užtverto priėjimo aistros dar tebeverda.

 

„Po nakties ta tvora atsirado. Nežinau, kas ją pastatė ir užtvėrė priėjimą prie Vaclovo malkinės. O man tas pats – aš per savo teritoriją jam vaikščiot neleisiu“, – teisinosi Genutė.

 

Genutė sako, kad Vaclovas ir jo žmona – labai nesąžiningi žmonės. Esą ne kartą turėję reikalų su policija už labai negražius darbelius. „Aš visus popierius turiu. Tai aš ją paskundžiau, kad apsivogė. Dėl to kaimynas man ir keršija“, – įsitikinusi moteris.

 

„Kodėl aš jai taip turėčiau kerštauti? Genutei iškelta baudžiamoji byla už šmeižtą. Ji yra kaimo legenda. Visi žino Genutės apkalbas“, – atsikirto Vaclovas.

 

„Į karštą diskusiją įsitraukė ir šalia gyvenantys kaimynai. Jie sako, kad Vaclovui gyventi viename kieme su Genute tikrai ne pyragai. Moteris esą labai karinga ir nenusiteikusi eiti į kalbas ar kompromisus“, – išklausiusi liudininkus situaciją įvertino Sandra Žutautienė.

 

Kuo baigsis kaimynų karas, sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.