Apie tai, kaip vyrams suprasti moteris rašomos knygos ir kuriami filmai. Tačiau į klausimą, ko iš tiesų nori moterys tikslaus atsakymo nėra. Galbūt dėl to nežinojimo moterys negali patirti lygiaverčio malonumo kaip vyrai. Norėdami tapti nuostabiais meilužiais vyrai prieš seksą su moterimi turėtų pagalvoti apie kai kuriuose dalykus.

 

lovoje

  • Nuo to, ką moteris galvoja apie savo kūną, priklauso, kokį malonumą lovoje patiria.

Teigiamas požiūris į savo kūną yra labai glaudžiai susijęs su pasitenkinimu seksualiniais santykiais. Neigiamai savo kūną vertinančios moterys sekso metu gali būti išsiblaškiusios ir pernelyg drovios. Vyrai dažnai nesupranta, kad moterys, kurias jie laiko nepaprastai dailiomis, iš tikrųjų nekenčia savo atvaizdo veidrodyje. Taisyklė nr. 1 – kad ir kokia moteris būtų patraukli, ji nebūtinai jausis gerai.

 
  • Mūsų kultūroje labiau vertinamas vyrų, o ne moterų malonumas.

Tyrimų duomenimis moterys seksu mažiau mėgaujasi negu vyrai. Tik mažiau nei pusė jaunų moterų patiria orgazmą. Iš dalies taip yra dėl visuomenės nuostatų, kad seksualinis aktas didžiausią malonumą teikia vyrui. Pavyzdžiui, tik 8 procentai moterų gali patirti orgazmą vien tik vaginalinio sekso metu, tačiau beveik visiems vyrams to pakanka. Be to, merginos dažniausiai daugiau laiko skiria patenkinti mylimųjų norų, o ne savus.

 
  • Kuo labiau vyras stengsis, kad partnerė patirtų malonumą, tuo didesnė tikimybė, kad ji iš tikrųjų jį patirs.

Paprastai vyrai nedaug galvoja apie tai, kaip suteikti moteriai orgazmą, per pirmuosius kartus. Tačiau, kai santykiai tampa rimtesni, ilgainiui jie pradeda skirti daugiau laiko moterų „aistros mygtuko“ paieškoms.

 
  • Jeigu ji lovoje nekalba, tai nereiškia, kad jai nemalonu.

Moterims reikia laiko, kad galėtų dalinti seksualinėmis fantazijomis su vyru. Su atsitiktiniu ar mažai pažįstamu partneriu ji nenori apie tai kalbėti, nes jaučiasi nepatogiai. Moterys bijo kalbėti per daug per pirmuosius kartus, nes bijo pasirodyti per daug patyrusios lovos reikaluose. Ledus pralaužti gali paprastas klausimas: „pasakyk, kas tau patinka“.

 
  • Moterims taip pat gali patikti atsitiktinis seksas.

Vis dar gajus stereotipas, kad vyrai yra labiau linkę į trumpalaikius meilės nuotykius, o moterys ieško tikros meilės, o ne fizinio malonumo. Tačiau ir moterys yra linkusios užmegzti romanus. Atsitiktiniai santykiai turi atitikti dvi sąlygas: moteris neturi jaustis kaip pasileidėlė, o vyras turi būti puikus meilužis.

 
  • Statistinei moteriai reikia nuo 10 iki 20 minučių tam, kad patirtų orgazmą, įskaitant preliudiją ir lytinius santykius.

Vyrai orgazmą patiria vidutiniškai nuo 7 iki 10 minučių. Be to, norint, kad moteris patirtų didžiausią malonumą paprastai reikia daugiau nei vienos sekso pozos.

 
  • Jeigu moteris nepatyrė orgazmo, nereiškia, kad seksas buvo blogas.

Ieškant orgazmo, nereikia pamiršti, kad seksas ir šiaip teikia malonumą. Daugelis moterų jaučia stiprų nerimą dėl orgazmų, kad nebesugeba mėgautis pačiu procesu. Vyrui nereikėtų tikėtis, kad moteris patirs orgazmą kiekvieną kartą.

 
  • Jeigu vyras jaučia, kad tam tikri prisilietimai nepakankamai jaudina moterį, tai reiškia, kad jis turbūt dar neatrado labiausiai jaudinančios vietos moters kūne.

Moterų erogeninių zonų yra visame kūne: nuo ausų spenelių iki pėdų. Kai kurioms moteris ypač patinka, kai vyrai liečia tas kūno vietas, kurias jos laiko pačiomis gražiausiomis. Todėl vyras turėtų sužinoti, kuri moters kūno dalis jai pačiai labiausiai patinka ir dažniau ją liesti.

 
  • Daliai moterų seksas niekada nėra geras ir malonus.

Dažniausiai to priežastis būna įvairios ligos ir sutrikimai. Sunku mėgautis seksu, kai jaučiamas malonumas arba, jeigu moters libido yra itin žemas.

  • Jeigu kyla abejonių, visada galima paklausti moters kas ir kaip.

Geram seksui reikia nuoširdaus ir sąžiningo bendravimo. Todėl, jeigu neaišku, kaip moteris jaučiasi, visada geriausia – tiesiog paklausti.