Jūs net nepastebėsite, kaip greitai viskas pasikeis, kai pradėsite tai daryti! Štai kuo reikia užsiimti, norint radikalių pokyčių gyvenime!

 

pokyciai

4 svarbūs dalykai, kuriuos reikia daryti, norint kardinaliai pakeisti gyvenimą:

 

  • Išsikelti tikslų. Svajojimas dažnai nepelnytai nuvertinamas kaip neprasminga ir net kenksminga veikla. Iš tikrųjų svajonės dažnai tik panardina mus į fantazijų ir sapnų pasaulį ir neskatina nieko daryti, kad jos taptų tikrove. Ne visoms svajonėms lemta išsipildyti. Niekas nedraudžia, pavyzdžiui, svajoti valdyti visą pasaulį arba rasti stebuklų lazdelę, bet tokios svajonės nieko nereiškia. Gyvenime prasideda pokyčiai, kai nustojama pasyviai svajoti, bet pradedami nusistatyti tikslai. Taigi, geriausia, ką galite padaryti – tai savo svajones, fantazijas paversti specifiniais tikslais. Pavyzdžiui, jūs svajojate tapti mados kūrėju. Tai galbūt nėra labai reali svajonė, tačiau pagalvokite, ką galėtumėte padaryti, kad prie jos priartėtumėte. Tarkime, jūs galite išsikelti tikslą tapti aprangos dizaineriu ir pradėti eiti į gerus siuvimo ir nėrimo vašeliu kursus. Turint konkretų tikslą, lengviau numatyti, ką reikėtų daryti, kad tikslas taptų realybe.

 

  • Darykite tai, ko bijote. Pradėkite daryti tai, ko labiausiai bijote. Bijote aukščio? Šokite su parašiutu! Pagalvokite, ko jūs bijote ir pradėkite tai daryti. Tai stiprus sukrėtimas organizmui, po kurio gali paaiškėti, ko iš tikrųjų norite iš gyvenimo. Prisiminkite, kad nieko nebijo tik kvailiai. Bijoti yra normalu. Kartais susidurti su savo baime akis į akį gali būti naudinga, nes po to gali pradėti keistis gyvenimas į gera.

 

  • Vizualizuoti. Įsivaizduokite tai, ko jūs norite. Tai senas ir įrodytas metodas, bet tikrai veikia. Pavyzdžiui, viena moteris norėjo ištekėti už užsieniečio, todėl namuose ji pakabino daug nuotraukų su užsieniečiais vyrais, taip pat nuotraukų, vaizduojančių gyvenimą užsienyje. Netrukus ji jau gyveno Amerikoje ir buvo ištekėjusi už vietinio. Be abejo, ji ne tik pakabino nuotraukas ir laukė sudėjusi rankas, kol svajonė išsipildys. Ji taip pat atkakliai siekė savo tikslo – užsiregistravo pažinčių puslapyje internete, kur lankosi daug užsieniečių. Dažnai ėjo į pasimatymus, kol galiausiai sutiko savo svajonių princą.

 

  • Paleisti praeitį. Daug žmonių ilgisi praeities ir su baime žvelgia į ateitį, nors reikėtų dažniau pagalvoti apie dabartį. Prisiminkite, kad gyvenate tik vieną kartą. Todėl pasistenkite, kad jūsų gyvenimas dabar būtų geras. Stenkitės savęs per daug negąsdinti dėl ateities, nes galbūt viskas nebus taip baisu ir niūru, kai tai iš tikrųjų ateis. Pasistenkite paleisti praeitį ir dėl nieko, kas buvo, nesigailėti. Galite praeitį simboliškai paleisti su balionais. Į balionų vidų įdėti lapelius su užrašytais skundais ir apgailestavimais dėl praeities ir paleisti juos skristi! Po to, kai kartu su balionais paleisite praeitį ir iš savo širdies, jūsų gyvenimas pradės keistis į gerąją pusę.