Patrauklumas – tai ne tas pats, kas seksualumas. Patrauklumas – tai gražūs veido bruožai, švytinti oda ir plaukai. Seksualumas paprastai sklinda iš žmogaus vidaus. Tačiau kai kurie išoriniai bruožai gali padėti numatyti tam tikras charakterio savybes. Dvi duobutės nugaros apačioje yra vienas iš tokių asmenybės išdavikų.

 

nugara

Seksualumo, kaip ir grožio, sąvoka yra reliatyvi. Tai, kas vienam gali būti labai seksualu, kitą gali erzinti. Duobutės skruostuose atrodo mielai, nors kai kurie žmonės mieliau jų neturėtų. Kitos duobutės gali būti nugaros apačioje ir jų buvimas yra siejamas su asmens seksualumu ir Veneros arba meilės planeta.

 

Vadinamosios Veneros duobutės yra siejamos su senovės romėnų deive Venera. Tokį pavadinimą gavo dėlto, kad jos, kaip ir deivė Venera, siejamos su grožiu. Dauguma moterų turi tokias duobutes. Tačiau ne tik moterys, bet ir vyrai jas gali turėti. Ir taip pasitaiko ne taip jau retai.

 

Beveik visi žmonės turi duobutes nugaroje, tačiau dauguma nežino, kaip jos tiksliai vadinamos. Duobutės nugaroje yra paveldėta kūno ypatybė, kuri neturi jokios įtakos žmogaus sveikatai. Senstant ir priaugus svorio duobutės gali pagilėti ir taip tapti labiau pastebimos. Kai kuriems žmonėms patinka turėti tokias duobutes nugaros apačioje, o kai kurie mielai sutiktų jas pašalinti. Kai kuriais atvejais duobutės gali tapti mažiau pastebimos, pradėjus sveikai maitintis ir reguliariai sportuoti.

 

Duobutės nugaros apačioje vadinamos ne tik Veneros duobutėmis, bet ir kryžkaulio, Pilonidinėmis duobutėmis. Duobutės atsiranda dėl unikalios asmens kaulų struktūros ir specifinio raumenų bei riebalų santykio. Jeigu šioje vietoje nėra daug raumenų, gali atsirasti įdubimas – vadinamoji Veneros duobutė. Tokios duobutės taip pat gali atsirasti ant smakro, skruostų, sėdmenų ir kitų žmogaus kūno vietų. Laimei, dauguma žmonių galvoja, kad tokios duobutės atrodo mielai ir vadina jas „grožio žymėmis“, o ne epidermio paviršiaus deformacijomis. Nuomonių apie duobutes nugaros apačioje yra įvairių, nes, kaip jau minėta, grožis priklauso nuo stebėtojo akių.

 

Taigi, turintiesiems tokių duobučių geriau apie jas galvoti teigiamai, o ne kaip į kokius nors fizinius trūkumus. Greičiausiai turėti jas yra užkoduota asmens DNR grandinėje. Dažniausiai tokių duobučių turi ne vienas žmogus šeimoje: ko gero, jų turi tėvai, broliai ir seserys, artimi giminaičiai. Kasdieninės mitybos pokyčiai ir sportas gali šiek tiek sumažinti duobučių gylį, tačiau visiškai tai jų neišnaikins. Raumenų auginimas gali sustiprinti ir palaikyti sistemą po viršutiniu epidermio sluoksniu, todėl duobutės gali tapti lygesnės ir mažiau pastebimos. Tačiau jeigu duobutės nugaros apačioje atsirado dėl unikalios kaulų struktūros, kaip neretai ir yra, tada mitybos keitimas ir sportas neturės jokios įtakos ir duobutės niekada neišnyks.