Lakūnas Jurgis Kairys, dizaineris Juozas Statkevičius, aktorė Asta Baukutė, sveikinimų koncerto ir loterijų vedėja Laima Kybartienė ir maestro Donatas Katkus – šis šaunusis penketukas jau išbandė penktadienio šou „Norim dar! Su Radistais“ pranešėjo vietą, o kas gi savo balsu ir šmaikštumu stebins šį penktadienį?

 

Norim_dar_Kristina_Brazauskiene

„Ponios ir ponai, damos ir džentelmenai, tiesiai iš Vilniaus šį vakarą per LNK į jus kreipiuosi aš, Kristina Brazauskienė. Turiu svarbią žinią. Dabar prasideda pats galingiausias penktadienio vakaro šou „Norim dar”! – štai taip energingai penktadienio vakarą pradės ką tik sūnų prie altoriaus nulydėjusi ir geros nuotaikos niekada nestokojanti K. Brazauskienė. – Kaip sako liaudies išmintis, „Geriau pamatyti vieną kartą, negu paskui daug kartų žiūrėti kartojimą”. Todėl likite su mumis ir pamatykite!”

 

O pamatyti šioje laidoje bus iš tiesų ką: Ruslanas Kirilkinas ne tik atliks naujausią savo dainą „Aš jau ne tavo“, o ir sulauks vedėjų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus išbandymo kiaušiniais! Scenoje pasirodys ir grupė „Royce”, kuri su projektu „Playing the Depeche Mode” keliauja po garsiausius Lietuvos , Latvijos , Estijos , net Rusijos klubus ir  festivalius… Laukia šmaikšti nesąmonė su „Sel‘u“ – Egidijus Dragūnas ten ar ne? Ką užfiksuos Norvegijoje Nijolės Pareigytės-Rukaitienės kamera ir kuri Lietuvos žvaigždė pateks į slaptos kameros pinkles?

 

„Gyvenimas – kaip spąstai: jei ne katinas pagaus, tai Konstitucinis Teismas prisikabins. Būna – laimi, būna – pralaimi. Svarbiausia, niekada nesigailėti, kad pabandei ir visada žiūrėti į priekį, – nesiliaus šmaikštauti garsiausia Lietuvos našlė K. Brazauskienė. – Aš visada stengiuosi gyventi taip, tarsi mane filmuotų slapta kamera. Tada net jeigu ir nufilmuos – aš atrodysiu nepriekaištingai!“

 

Jau šį penktadienį tikrai bus ir į ką žiūrėti, ir ko paklausti, ir iš ko pasijuokti – jungiam LNK 21.00 val., nes čia „Norim dar! Su Radistais“!