Nesuskaičiuojamų hitų Lietuvoje autorius, su garsiausiais šalies muzikantais dirbantis dainų kūrėjas Andrius Borisevičius „Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncerto, kuris – jau šį šeštadienį, gruodžio 15-ąją, 19.30 val., tiesiogiai tik per TV3, žiūrovams paruošė ypatingą dovaną. Populiariame muzikiniame projekte „X Faktorius“ jaunuosius talentus Martyną Kavaliauską, Petrą Daunį ir Nojų Bartašką ugdantis profesionalas subūrė sukurti kalėdinę dainą, kuri pirmą kartą gyvai nuskambės paramos koncerte.

 

„Man kilo mintis specialiai „Išsipildymo akcijai“ sukurti dainą „Sninga iš meilės“, kurią atliktų mano ugdomi „X Faktoriaus“ dalyviai Martynas, Petras ir Nojus“, – sako vienas žymiausių dainų autorių A. Borisevičius.

 

Muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjas Vytautas Šapranauskas, atrodo, savo komandoje turi išties vien sunkiąją artileriją – ne tik didelių žiūrovų simpatijų sulaukusius tris balsingus ir merginų širdis daužančius vaikinus, bet ir talentingąjį dainų autorių. „Ši žiemiška, šventinė daina, labai tikiuosi, sušildys sužvarbusias širdis. Tai ir pirmasis darbo su trimis „X Faktoriaus“ dalyviais vaisius“, – šypsosi A. Borisevičius.

 

Prie daugelio projektų besidarbuojantis garsus dainų autorius taip pat praskleidžia ir darbo su „X Faktoriaus“ dalyviais ateities planus. „Martynas, Petras ir Nojus – puikūs dainininkai. Tikiu, kad tai bus tik pirmas mūsų bendras darbas“, – klausytojams įžiebia viltį išgirsti vaikinų trejetą atliekant naujas, galbūt net hitais tapsiančias dainas.

 

Muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjai su savo komandomis intensyviai repetuoja bei geriausius pasirodymus ruošia dvylika projekto finalistų. Jau šį sekmadienį, tiesioginės transliacijos metu, dvylika kruopščiai net keturiuose etapuose atrinktų dalyvių bus atiduoti žiūrovų „teismui“. Jau šį sekmadienį, gruodžio 16-ąją, – pirmoji tiesioginė „X Faktoriaus“ transliacija, kurią 19.30 val. transliuos žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3.

 

Išgirskite jau dabar! 

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!