Lapkričio 2 dieną startavusi jubiliejinė, dešimtoji, TV3 televizijos ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ ir vėl sulaukė didžiulio geros valios žmonių dosnumo – akcijos globojamiems vaikams jau paaukota per 2,1 mln. litų, aukojimas tęsiasi iki gruodžio 31 dienos.

 

Audito kompanijos „Grand Thornton Rimess“, kuri šiemet prižiūri akcijai aukojamas lėšas, duomenimis, per „Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncertą gruodžio 15-ąją geros valios žmonės ir įmonės paaukojo beveik 800 tūkst. litų. Iki koncerto geros valios žmonės ir įmonės jau buvo suaukojusios beveik 1,3 mln. litų.

 

„Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncerte dalyvavo būrys žvaigždžių: iš Ispanijos atvykęs operos solistas Oscaras Marinas, vienoje scenoje dainavęs su Montserat Caballe, „X Faktoriaus“ vaikinai Martynas Kavaliauskas, Petras Daunys ir Nojus Bartaška, merginų projektas ir jau „Chorų karų“ generolėmis tarpusios „ŠarkA“, žiūrovų pamiltos „Pinup Girls“, garsiausia Lietuvos džiazistė Neda Malūnavičiūtė, „Žas“, „Pikaso“, Lietuvos talentas akordeonistas Martynas Levickis ir daugybė kitų. „Išsipildymo akcijos 2012“ globotiniams abejingi neliko ir operos solistai Vaida Genytė, Liudas Mikalauskas ir Vaidas Vyšniauskas.

 

Akcijos partneris SEB bankas ir šiemet pervedė tikslinę paramą šiam koncertui organizuoti. Primename, kad aukoti iki gruodžio 31 dienos galima tradiciniais būdais: skambinant ir rašant SMS su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai) ir 1892 (auka 10 litų), prekybos centruose „Maxima“ įrengtose akcijos aukadėžėse, taip pat internete www.aukok.lt, pervedant pinigus į „Išsipildymo akcijos 2012“ administruojančio fondo „Vienybė“ sąskaitą (visuose bankuose esančios sąskaitos nurodytos čia: http://www.tv3.lt/content/blogcategory/172/542/) – auka neribojama ir perkant akcijos ženkliuku arkliuku pažymėtus produktus internete ir prekybos centruose.

 

Visi ryšio operatoriai, taip pat ir bankai, yra atsisakę administravimo mokesčio, tad kiekvienas geros valios žmogaus ar įmonės paaukotas litas ir centas nukeliaus į akcijos fondą.

Galutinė „Išsipildymo akcijai 2012“ suaukota pinigų suma paaiškės, kai visos paaukotos lėšos bus pervestos į akcijos sąskaitą.

 

Jubiliejinė, dešimtoji, „Išsipildymo akcija 2012“ tęsiasi iki gruodžio 31 dienos!