Artėjant pavasariui, grožio kompanija AVON pakvietė prisiminti vieną iš stipriausių, bet mažiausių, gamtos kūrinių – augalo sėklą. Restorane „Čiop Čiop“ buvo pristatyta pirmoji Lietuvoje veido priežiūros priemonių linija, kurios gaminiai sukurti aktyvaus sėklų komplekso pagrindu. Veido kremai „Nutra Effects“ yra sukurti, atsižvelgiant į šiuolaikinės moters poreikį rinktis veido priežiūros priemones, kurios būtų efektyvios ir švelnios odai.

 

Renginio dalyviai išbando ispaninį šalaviją virtuvėje
Aktyvusis sėklų kompleksas yra sukomponuotas taip, kad natūrali sėklų jėga būtų nukreipta teikti visapusę naudą odai: giliai ją drėkinti, maitinti ir saugoti nuo kenksmingų aplinkos faktorių. Tai naujausias kompanijos atradimas,kurio branduolį sudaroispaninio šalavijo (angl. „chia“), puošniosios strelicijos ir granatų sėklos.
„Ispaninio šalavijo sėklos savyje slepia didžiulę galią, todėl jos ir vadinamos „supermaistu“.Šios sėklos gali sugerti iki 12 kartų daugiau vandens, nei sveria pačios, tad, būdamos kremo sudėtyje, prailgina odos drėkinimo laikotarpį. Be to, tai turtingas vitaminų A, B1, B2, B3, mineralinių medžiagų ir vertingų riebalų rūgščių omega 3 ir 6 šaltinis, turintis antibakterinių ir priešuždegiminių savybių.“ – pasakojo kosmetologės Ingrida Česevičienė.
Renginio svečiai turėjo galimybę išbandyti ispaninio šalavijo sėklų poveikį ne tik ant odos, bet ir virtuvėje. Virtuvės šefė Anna Baranova pristatė būdus, kaip šiomis sėklomis papildyti mitybos racioną ir pakvietė visus savarankiškai pasigaminti keletą patiekalų. Ispaninio šalavijo sėklos yra labai gerai vertinamos sveiko gyvenimo būdo mėgėjų ir žaliavalgių. Jos yra kompaktiškos, veiksmingos ir maistingos – tikras gyvybės šaltinis kiekvieno organizmui.

 

Renginio dalyviai išbando Nutra Effects kremą
Dalyviai galėjo įsitikinti, kad ispaninio šalavijo sėklos yra naudingos ne tik organizmui, tačiau ir išoriniam grožiui. Visi gaminiai yra patikrintialergologų, jų sudėtyje nėra nei parabenų, nei dažiklių, o veidopriežiūros priemonės yra tinkamos jautriai odai.
„Nutra Effects“ sudaro 5 skirtingos kremų, sukurtos skirtingiems odos poreikiams tenkinti. Drėkinamoji linija 24 val.giliai drėkina ir maitina odą. Skaistinamoji linija suteikia gaivumo, vienodina atspalvį ir padeda atkurti spindesį. Odos pusiausvyrą atkurianti linija labiausiai tinka mišriai arba riebiai odai, kadangi šalina blizgesį. Kremų linija brandžiai odai padeda kovoti su pažengusiais senėjimo požymiais, o jauninamoji linija lėtina šio proceso eigą.

 

 
Apie Avon
AVON – kompanija moterims – yra didžiausia kompanija pasaulyje, prekiaujanti grožio produktais tiesioginės prekybos būdu. Kompanijos metinė apyvarta viršija 10 milijardų JAV dolerių, gaminiais prekiauja daugiau nei 6 milijonai konsultantų daugiau nei 100 pasaulio valstybių. AVON siūlo kosmetiką, mados aksesuarus, buičiai skirtus produktus.Mūsų gaminių gerai žinomos linijos yra „Avon Color“, „Anew“, „Solutions“, „Skin-So-Soft“, „Advance Techniques“ ir „Avon Naturals“.